Nanokatalog ve Inno3D

Bu konuyu okuyanlar

myusuft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yakın zamanda oyun ve normal kullanım amaçlı bir pc toplamayı ve gtx 1070 almayı düşünüyorum. En ucuz 1070’i ararken nanokatalog adlı siteyi gördüm. Fiyatlar gerçekten çok ucuzdu. Daha önce açılan konulara baktım ama tam olarak sorularıma cevap bulamadım.
1) Nanokatalog güvenilir mi? Garantisi nasıl?
2) Inno3D alınır mı?
3) Eğer 1 ve 2 evetse sizce hangisi?
Inno3D Geforce GTX 1070 X2 V4 Ekran Kartı - Nanokatalog
http://www.nanokatalog.com/Inno3D-i...-X4-PCIe-8GB-GDDR5-Ekran-Karti,PR-101158.html
http://www.nanokatalog.com/Inno3D-GeForce-GTX-1070-Jet-8GB-GDDR5-256bit-Ekran-Karti,PR-787801.html
(Not: Daha önce buna benzer bir konu açmıştım ama cevap gelmedi. Sanırım yanlış yere açtım. Eğer problem olursa diğer konu kapatılabilir.)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Nanokatalog biraz uğraştırıyor. Stoklarda var deyip 2 hafta beklettiği çok olmuş. Çok önermem açıkçası.

myusuft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Nanokatalog biraz uğraştırıyor. Stoklarda var deyip 2 hafta beklettiği çok olmuş. Çok önermem açıkçası.
Gönderim süresi aşırı uzamadıkça problem değil. Diğer yerlerde en ucuz 3000 lira çünkü

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki garantisi nasıldır?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Gönderim süresi aşırı uzamadıkça problem değil. Diğer yerlerde en ucuz 3000 lira çünkü

Peki garantisi nasıldır?
Kartta sıkıntı olacağını düşünmüyorum açıkçası.

myusuft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

myusuft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Açıkçası bu kartlar referans tasarım oluyor ve biraz daha fazla ısınıyor. Kasamın içini ben fanla doldurur soğuturum diyorsanız alabilirsiniz.
Ekstra fan alacağım zaten. Peki sinerji destek olsun garanti olsun güvenilir bir site midir?

Ekstra fan alacağım zaten. Peki sinerji destek olsun garanti olsun güvenilir bir site midir?
Pc’yi de oradan toplayacağım çünkü.

Ve pc toplama yerinden toplayıp sepete ekleyince parçaları ayrı ayrı gösteriyor. Toplanmış olarak gelir mi yoksa ayrı ayrı mı gelir?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Ve pc toplama yerinden toplayıp sepete ekleyince parçaları ayrı ayrı gösteriyor. Toplanmış olarak gelir mi yoksa ayrı ayrı mı gelir?
Sizin toplama için orayla görüşmeniz gerekli. Onların toplamasını isterseniz belirtmeniz gerek arayıp ayrıca sinerji güvenilir bir yerdir :)

xDumpcessx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yakın zamanda oyun ve normal kullanım amaçlı bir pc toplamayı ve gtx 1070 almayı düşünüyorum. En ucuz 1070’i ararken nanokatalog adlı siteyi gördüm. Fiyatlar gerçekten çok ucuzdu. Daha önce açılan konulara baktım ama tam olarak sorularıma cevap bulamadım.
1) Nanokatalog güvenilir mi? Garantisi nasıl?
2) Inno3D alınır mı?
3) Eğer 1 ve 2 evetse sizce hangisi?
Inno3D Geforce GTX 1070 X2 V4 Ekran Kartı - Nanokatalog
Inno3D iChiLL GeForce GTX 1070 X4 PCIe 8GB GDDR5 Ekran Kartı C107V4-1SDN-P5DNX - Nanokatalog
Inno3D GeForce GTX 1070 Jet 8GB GDDR5 256bit Ekran Kartı N1070-2DDN-P5DN - Nanokatalog
(Not: Daha önce buna benzer bir konu açmıştım ama cevap gelmedi. Sanırım yanlış yere açtım. Eğer problem olursa diğer konu kapatılabilir.)
Bence bunu alın Galax GeForce GTX1070 8GB 256Bit GDDR5 EX O.C Sniper Black Extreme Overclocked Ekran Kartı (70NSH6DHM9ES)

Upgrader35

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Nanaodan bisy alınmaz. Kasa vs şeyler hariç.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Kesin bir şekilde teknolojik parça almamanızı tavsiye edebilirim. Ürün geç meç elinize ulaşıyorda satış sonrası garanti yok denecek gibi. Axis sorunu olan joysticke anakartında sorun vardır diyip geri gönderen bir firma. Daha yasal sorumluluklarından haberleri yok. Öyleki sen cihazı bana gönderirsin sorun varsa yenisini veririm gerisini firma ile ben çözerim diyip garanti yükümlülüğünü üstüne alıyorsun ama sorunlu bir cihazı geri gönderiyorsun. Üstelik Tüketici Hakları Yasasında servis merkezine gönderilen cihazda sorun olsa yada olmasada müşteriye ücretsiz iletilmeli tarzından ibare bulunmasına rağmen. 300 400 fazla verin güvenilir bir yerden alın

NiceSu

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bence çok güzel site stokda varsa hemen al ben ram aldım g skill 2 adet vardı ellerinde her yerde 250-280 di nanokatolgdan 225 liraya falan aldım garanti konusunu pek bilmiyorum ama ram işlemci tarzı şeyler pek fazla bozulmuyo o yüzden al stokda varsa al mesela ryzen 3 2200g stoklarında var ben almayı düşünüyorum ucuzda:D

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
bence çok güzel site stokda varsa hemen al ben ram aldım g skill 2 adet vardı ellerinde her yerde 250-280 di nanokatolgdan 225 liraya falan aldım garanti konusunu pek bilmiyorum ama ram işlemci tarzı şeyler pek fazla bozulmuyo o yüzden al stokda varsa al mesela ryzen 3 2200g stoklarında var ben almayı düşünüyorum ucuzda:D
20 25 tl için riske girmeye deymez başıma gelenler ortada artık 200 tl bile ucuz olsa hayatta adım atmam o siteye birşey bozulsa muhatap bulamıyorsun anca git Tüketici hakem heyetinde uğraş dur az ucuz alayım diye almaya değer bir risk değil

Upgrader35

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Yurtdışı neyse nanokatolog odur. Garantisi yok ürünlerin. Bunu bilerek al.