Nanokatalog Para İadesi Yapmıyor

Bu konuyu okuyanlar

pluspixel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
22/09/2019 17:56:45' te ram siparişi verdim ki vermez olaydım. 09/10/2019 tarihinde siparişi iptal ettim ürün gelmedi diye. 2 haftadan fazla geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı. Müşteri hizmetleri telefonları açmıyor. Web sitesi üzerinden canlı desteğe ne zaman bağlansam " efendim önümüzdeki hafta hesabınıza geçecek" ten başka bir cevap gelmiyor. Tüketici haklarına şikayet kaydımı bugün açıyorum. Sipariş verecek arkadaşlara bir faydam olur belki. 1 ay geçiyor ürün gelmiyor, iptal ediyorum para iadesi yapmıyorlar.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Nanakatologdan ürün alacaklar kesinlikle arayıp stok sormalı . Stokta olmayan ürünleri satıyorlar .

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Stockda olmayan ürünleri yurt dışından getiriyor bunun için 1+ay gibi bir süre gerekiyor ve panik yapmanıza gerek yok dediği süre içinde iade edecektir dolandırıcı bir site değil.

pluspixel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ürün gelmiyor ondan vazgeçtim. para iadesi içinde 2.5 haftadır ne zaman sorsam önümüzdeki hafta paranız hesabınıza yatacaktır diyorlar. 1 seneyi bulur bu gidişle

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Dolandırıcı bir site değil.
Katılıyorum, çünkü ben de bir keresinde Corsair VS350 PSU almıştım. Allah'a şükür stokta olduğu için bana 4-5 günde elime ulaştı. Merak etmeyiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolandırıcılık yapsa zaten devlet el koyar firmayı.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
22/09/2019 17:56:45' te ram siparişi verdim ki vermez olaydım. 09/10/2019 tarihinde siparişi iptal ettim ürün gelmedi diye. 2 haftadan fazla geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı. Müşteri hizmetleri telefonları açmıyor. Web sitesi üzerinden canlı desteğe ne zaman bağlansam " efendim önümüzdeki hafta hesabınıza geçecek" ten başka bir cevap gelmiyor. Tüketici haklarına şikayet kaydımı bugün açıyorum. Sipariş verecek arkadaşlara bir faydam olur belki. 1 ay geçiyor ürün gelmiyor, iptal ediyorum para iadesi yapmıyorlar.
Ben yaklaşık 7-8 ay önce 2400 TL ye bir direksiyon seti siparişi verdim, 3. ay doldu hala tedarik edemediler sürekli bir oyalama çabası içerisine girdiler, direk siparişi iptal edip para iadesi istedim yine 1 ay oldu iade yok. Aradım artık olayın verdiği sinirle konuştum yok müdürümüz yerinde yok v.s. oyalama çabaları filan. Tüketici hakem heyetine veriyorum dedim başvuru yapmaya gittim bir aksilik oldu ve ne olduysa o an nanakatalogu aradım, son kez soruyorum ya param hesabıma geçer yada tüketici hakem heyetine başvurucam şuan bütün masraflar size yansıyacak filan dedim ne olduysa temsilci bayan geri ödeme işleminiz gerçekleşti yarın hesabınıza geçer diyip bir kod verdi ve ertesi gün hesaba geçmişti.

Yani özetle bir ürün alayım dedim 3 ay bekledim tedarik edemediler siparişi iptal lettim parayı geri almam 3+1 ay sürdü. Bir daha asla kapısının önünden geçmem o firmanın.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Yani özetle bir ürün alayım dedim 3 ay bekledim tedarik edemediler siparişi iptal lettim parayı geri almam 3+1 ay sürdü. Bir daha asla kapısının önünden geçmem o firmanın.
Ben bilemem o zaman. Allah sabır versin.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Stockda olmayan ürünleri yurt dışından getiriyor bunun için 1+ay gibi bir süre gerekiyor ve panik yapmanıza gerek yok dediği süre içinde iade edecektir dolandırıcı bir site değil.
Bana göre parayı çalıştıran bir site. Sattığı ürünlerden değil de hesabına kattığı parayı çalıştırıp kar elde eden bir firma. Bu yüzden zaten sipariş ve iadelerde aylarca bekletiyor.

Son mesajlar