Nanokatalog güvenilir mi

Bu konuyu okuyanlar

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar fazla uzatmadan sölicem nanokatalogdan razer kraken 7.1 v2 alacağım tekosa da 740 tl olan bu kulaklık nanokatalog da 550 tl şüphelendim biraz sizce güvenilir mi alışveriş yapan var mı?

gopgel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
nanokatalog.com sitesinden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim fazla para verin türkiye disbiritor garantili olsun bunlat ithalatcı firma yani direk bu adamlarla muhattap olmanız gerekiyor garantilik bi durum oldugunda 2.si ve en onemlisi aldıgınız urunler 1 ayda anca elinize ulaşıyor tabi ulaşırsa 7 iş günü bunların anlayışı ile sallayabildikleri kadar sallıyorlar ürün elinize ulaşmıyor ulaşsada çalışıp çalışmacağı malum ben 20 gün oldu asus ekran kartı aldım hala tedarik sürecinde.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Güvenilir, yalnız firma ürünleri yurtdışından getirtiyor... Garanti konusunda sıkıntı olmuyor, kendileri ilgileniyorlar. Fakat 4-10 gün içerisinde ürün elinizde oluyor, bu da uzun bir süre...

ozzytaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar 31 mayista siparis verdim bugun ekran kartim geldi. Bayramdan dolayi gecikme oldu (fatura tarihi 12 haziran). Paketleme cok ozenle yapilmis ve acilmamis orjinal kutu icinde idi. Siparis verdigimde online destek olarak biri bana referans kodu verdi (Nanokatalog calisani) ve urun elime gecene kadar bana her soruma cevap verdi ve surekli asama asama siparisim hakkinda bilgilendirdi. Ilk etapta bende tedirgindim forumlarda okudugum yorumlardan dolayi.

Aldigim urun: GT 1030 (sitede urun yorumlari bolumundede yazdim)

Iciniz rahat olsun guvenilir site diyebilirim. Genelde TRde bulunmayan urunleri yurtdisindan getirttikleri icin biraz uzun suruyor ama fiyatlari kesinlikle cok uygun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

nurdede1986

Asistan
Reaksiyon puanı
9
alınabilir. normal bir ithalatçı site.
garanti durumlarını iyi araştırmanız gerekli.

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Alınmamalı. Bir joystick aldım buradan 1 yıl geçmeden axis sorunu başladı boşta dururken bile sağa sola komut veriyormuşum gibi titreme yaptı gönderdim anakartında sorun vardır diyip geri yolladılar birde alıcı ödemeli olarak. 15TL de kargo parası verdim. Ürün teslimatında sorun olmuyor fakat cihazda ileride sorun arza vs çıkarsa tam anlamıyla işkence olan bir firma. 6 tane bilgisayarda daha deneyip göndereceğim yine aynısını derlerse ver elini THH

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hiç duymadım o sitenin adını. Güvenli olacağını zannetmiyorum