Namazın ehemmiyeti ile ilgili çok güzel bir video

Konusu 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi' forumundadır ve mehmet tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. mehmet

mehmet Profesör Onursal Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0

- Namazın ehemmiyeti ile ilgili çok güzel bir video

[FLASH]http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=7202563211717581619[/FLASH]

WolfeXtreme bunu beğendi.
  2. googlog

googlog Profesör

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bir sohbet .Namaz dinin direğidir.
    Namaz zayi olursa dinde tehlikeye girer,namaz kılınırsa inşallah kurtulur.
    Sadece namaz da yetmiyor kurtuluşumuz için ancak namaz bunların içlerinde çok önemli bir yere sahiptir.Çünkü namaz insanı hayra iletir,kötülüklerden uzaklaştırır.Eğer namaz insanı kötülükten uzaklaştırmıyor ise düşünmek gerekir.

Cenab-ı Allah razı olsun.

Seslendiren kişinin sesi de çok güzel ayrı bir etkileyicilk katmış.Bu kişinin seslendirdiği çok sohbet dinledim.

Allah hepimizden razı olsun.Çokça ve layıkıyla secde eden kullarından eylesin.

3. karcx

karcx Profesör

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Harika bir paylaşım olmuş...
    Teşekkürler...
    Her Müslümanın izlemesi gereken bir video ...

4. gomman

gomman Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gayet güzel bir anlatım ve görüntülerle bütünlenmiş harika bir video olmuş. emeği geçenlerden Allah razı olsun.

5. veysi dede

veysi dede Asistan

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Allah Razı olsun Mehmet kardeşim, bu video muslumanlar için çok güzel bir nasihattı.
    peygamber A.S.V. Buyurdu ki: din nasihattır, nasihat olmadan din olmaz, nasihat dini ayakta tutan kuvvettır buyurmuştur. bu güzel video yorumu çok faydalı ve güzel teşekkür ederim. Allah sizin ve bütün Müslumanların yar ve yardımcısı olsun.

not: yalnız videoda insanlar merdivenlerde namaz kılarken cami arkalarındaymiş gibi geldi bana. yani kibleye ters geliyor ne dersiniz? açıklarsanız memnun olurum.

Sayfayı Paylaş