N97

Bu konuyu okuyanlar

nevara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) :) ARKADAŞLAR N97 ^^ ^^ GERÇEKMİ GERCEKSE BENİ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ. (A) (A) (A) LÜTFEN ^^ ^^ ^^

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
onu bilmiyorumda heralde k900 dü sony nin yeni telefonu mükemmel 7.2 kamera var dokunmatik ekran var arat forumda bulursun

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Iyi şimdi, burada var? Bu aygıt N97 ve sadece zaman olduğun anlatmayacak yayıl onun Nokia en geç offering veya bir birisi'nin Photoshop becerileri sonucu! Söylenti değirmen binasısına göre, ahize donatıl bir 3' yavaş ilerle gösterir ve olacak tamamının içinde bir 5 var 20x Megapixel kamerası dijital zoom! N97 her ikisine de eğlence ve functionality söz verir ve bir miniSD kartı ve içsel bellek 20GB ayrıca kapsayacak! Biz keep sen bir tane bu güncelleştirdi!

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Talha Ertunç dedi ki:
Well now, what do we have here? This device is rumored to be N97 and only time will tell if its Nokia's latest offering or a result of someone's Photoshop skills! According to the rumor mill, the handset is equipped with a 3 inch display and will in all probability have a 5 Megapixel camera with 20x digital zoom! The N97 promises both fun and functionality and will also include a miniSD card and 20GB of internal memory! We shall keep you updated on this one!

Kopyala-Yapıştır yapmak kolay.Kafayı kullanıp Türkçe'ye çevirme zahmeti gösterseydin bari.O zaman ilk defa işe yaradığını görürdüm.Bari ben Türkçe'ye çevireyim.

Yazının Türkçe özeti:
Dedikodulara göre N97'dede 3 inçlik bir ekran,20x digital yakınlaştırma yapabilen 5megapiksellik bir kamera bulunuyormuş.N97 hem eğlence hemde fonksionellik öne çıkıyor(muş).Ayrıca 20GB (OHA YUH,HAYVAN diyorum burada kusura bakmayın)'lık dahili hafıza ve miniSD girişine sahipmiş.(Sanki karta çok gerek olacakya o_O o_O o_O o_O )

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Program çevirisi olduğu ne kadar belli :mad:

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yazının güncellenmiş hali bu ise güncellenmemiş hali nasıl oluyo. :^)