N79 sorunları?

Bu konuyu okuyanlar

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bi kaç problemim var umarım yardımcı olursunuz.
Öncelikle telefonun hafızası normalde 51 mb. ama ama 20.kb gösteriyor ve pc suite bağladığımda ordanda hafıza tamamen boş gözüküo yani bişey yüklü değil ayrıca bunun yüzünden bişeyde yükleyemiyorum telefonun hafızasını boşaltın diyor.
İkinci sorumsa, telefonu güncelleyemiyorum.Programla güncellemeye başladığımda ağ bağlantı hatası verio:cursing:, yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Telefon hafızası dolu olmasa dolu göstermez illaki bişeyler vardır uygulama yöneticisine falan bak bulamassan format at .Telefon güncellemesine gelince *#0000# yap orda seçeneklerde güncelleyebilirsin tabi güncel sürüm çıktıysa

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Güncel sürüm çıktı ama telefondan güncelleme bulunamadı diyor ayrıca dediğim gibi pc suite programından bakıyorum bişey gözükmüyor zaten telefon hafızasına bişe yüklemedim hep hafıza kartına yükledim.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Dediğim gibi bi format at ozaman en kesin çözüm :) *#0000# baktıgın zamandamı çıkmıyor güncel sürüm veya zaten güncel sürüm yüklü olmasın telefonunda

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Hocam bendeki sürüm 20.175 en güncel sürüm 30.bişeydi hatırlamıyorum.Telefondan güncellenmiyor programdanda ağ bağlantı hatası veriyor.Ayrıca format nasıl atıcam ?

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
N79'larda * 3 yes açma kapama düğmesiyle oluyor yani eski s60larla aynı ama olmazsada * 3 medya kapatma tuşuyla hard format atabilirsin

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Tüm dosyalar silinicekmi hafıza kartı dahil?

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Konu Cep telefonları bölümüne taşınmıştır...

misafir120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhba bnde n79 kullanyrm yalnz kntrlerm sürekli gidiyr gprs açıkmş bu yzden gidiyormuş yapılandrmaları kapatrsam gtmezmş ama bn blmyrm nasl kapatablrm yardm edermsnz?

MALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı sorun var ya.Durmadan kontürlerim gidiyorya bir çözümde bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen