N11.com sürat kargo sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Vantasiyah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar n11.com üzerinden 2 ayrı mağazadan toplam 3 kitap alışverişi yaptım. Kargom geldiğinde 2 kitap elime ulaştı. Fakat gelen kitapların bulunduğu irsaliye üzerinde elime ulaşmayan kitabı aldığım mağazanın ismi var. Galiba n11.com üzerinden 2 ayrı mağaza üzerinden tek bir kişi satış yapıyor. Şöyle bir durum var ki benim elime ulaşmayan diğer 1 kitabın kargo takibinde ürünü teslim aldığım gözüküyor. Ayrıca o ürünün de irsaliyesi bende yok. Ürünün teslimi ardından hukuki yaptırımı ne şekilde olacak yardım eder misiniz?

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
kargoyu teslim almadan önce kontrol edecektiniz.eğer eksik varsa almayıp geri gönderecektiniz.

Vantasiyah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kargoyu teslim almadan önce kontrol edecektiniz.eğer eksik varsa almayıp geri gönderecektiniz.
aldığım pakette eksik yok. Zaten bana teslim edilen paketin üzerindeki irsaliyede 2 ürünün faturası kesilmiş. Pakette de 2 ürün var. Sorun bana gönderilmeyen ürünün de onaylanıp teslim alınmış gözükmesi ve bu ürünle, elime geçen paketin kargo takip numarasının aynı olması

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bu Sürat Kargo FETÖ terör örgütünün kurup işlettiği bir firmaydı bildiğim kadarıyla. Sonra kapatıldı mı, devlete mi geçti bilemiyorum, ama birşeyler oldu.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Ürünü aldığınız firma ile iletişime geçiniz.

Vantasiyah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aradım ve hallettim arkadaşlar. Kargo takip numarasını birbirinden farklı iki ürüne ortak verdikleri için bir ürünü teslim alınca diğer ürünü de almışım gibi gözükmüş. Ama her durumda sürat kargo tercih edilmemeli. Berbat bir paketleme sistemi var ve tek yaşadığım sıkıntı bu değil.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Aradım ve hallettim arkadaşlar. Kargo takip numarasını birbirinden farklı iki ürüne ortak verdikleri için bir ürünü teslim alınca diğer ürünü de almışım gibi gözükmüş. Ama her durumda sürat kargo tercih edilmemeli. Berbat bir paketleme sistemi var ve tek yaşadığım sıkıntı bu değil.
sürat,aras,yurtiçi bunlar hep aynı.evime bile ürünü zor getırıyorlar.yalnız paketlemeyi kargo değil fırma yapıyor.geçenlerde bende n11 den buılgısayar koltuğu aldım sadece patpata sarıp gödnermişlerdi.metal kısımları hep çizikti

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Aras kargonun bizim burdaki subesi cok iyi. Maksimum 24 saat icinde teslimat yapiyorlar. En kotu firma ise yurtici. Gelmedigi halde geldim yoktunuz muhabbetini tam 3 kere yaptilar...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
hepsi manyak bunların derdi ünlü Türk büyüğü...

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
firmayı ara / mesaj at eğer diğer kitabımı göndermezseniz olumsuz yorum yapıp 1 yıldız vericem de üstüne hediye kitap bile gönderebilirler

Son mesajlar