Mynet e-mail artık ücretli

Bu konuyu okuyanlar

emmolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bugun e maillerimi okumak için mynete girdim anasayfada--
Değerli Kullanıcımız,
02.07.2019 tarihi itibari ile Mynet e-mail servisine Standart Abonelik veya Abonelik paketlerinden birini satın alarak erişebilir ve ek avantajlar ile birlikte hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu tarihe kadar ücretsiz olarak servisi kullanmaya devam edebilirsiniz, abone olmadığınız durumda Mynet e-mail hizmetini kullanamayacağınızı hatırlatırız.
diye uyarı mesajı çıktı.email kullanımına sonvermek ıstıyorlarsa adam gıbı desınler ücretsiz mail servisleri varken kım ücret öder.

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Muhtemelen standart abonelik bedava ama reklamlı olacak. Hotmail de öyle yapıyor. Reklamlar arasında mesajı bulabilmek yetenek istiyor.

emmolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kmurat

lutfuhoca

cevaplarınız için teşekkür ederim
standartlar reklamlı olacaksa dert değil fırefox kullanıom reklam engelelyıcı var.umarım ücretli yapıp sıkıntı çıkarmazlar
orda Standart Abonelik veya Abonelik paketlerinden birini satın alarak diyor o kısmı anlamadım satın alın demek ücretli demek değil mi?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
aynen para verirsen yırtarsın gibi (=

utku_atmaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar, iyi forumlar herkese
Mynet kusura bakmasın, alternatifleri çok, bulunmaz hint kumaşı değil neticede.

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
ücretsiz e mail alacağım yer var mı güzel olanlardan email yandex nasıl

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
yandex sonradan sorun çıktı diye bahane üretiyor ve kullanıcı bilgilerini tekrardan teste tabi tutuyor ve en sonunda da para istiyo :D

Dedim o zaman g maile bakayım, en azından şimdiye kadar böyle strest yaşatmadı.

Ayrıca yazılmış ama günümüzde hala mynet denilen ne olduğu belirsiz servisi kullananlar mı var :D öyle dandik yerlere bulaşmadım şükür...

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
yandex sonradan sorun çıktı diye bahane üretiyor ve kullanıcı bilgilerini tekrardan teste tabi tutuyor ve en sonunda da para istiyo :D

Dedim o zaman g maile bakayım, en azından şimdiye kadar böyle strest yaşatmadı.

Ayrıca yazılmış ama günümüzde hala mynet denilen ne olduğu belirsiz servisi kullananlar mı var :D öyle dandik yerlere bulaşmadım şükür...

hotmail nasıl bilginiz varmı yada baka ücretsiz olan email adres

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Hiç bir şey yapmazsan ücretsizde kalır. Hotmail de reklamlardan gelen mail okunamıyor. Daracık bir alan bırakmışlar, sağa sola kaydırmaktam insanın sövesi geliyor. Mynet'te aynısını yapacak olıursa, Yandex de olur, Gmail de olur. Hotmail olmaz. Reklamsız Mail kalmamış olacak böylece.

inhuman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bütün ıvır zıvır hesaplarım ,forum hesaplarım alışveriş sitesi hesaplarım hepsi mynette. Bildirim mailleri falan oraya geliyordu.
Ne yapmamı önerirsiniz?

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Mynet'in sistemi zaten çok eskide kaldı. Artık Gmail veya diğerlerine geçmelisiniz :) Birçok e-mail'i görüntüleyemiyor bile.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
benim outlook suspus...
69436

sadece para ver diye cılık sesi var...

donmezhasan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim de yıllardır kullandığım servis idi, hesaplarımın çoğu mynet eposta ile kayıt olmuştum. Eğer ücrete dönerse tüm hesapalrı değiştirmem gerekecek.
Twitterdan #mynet ve @mynet etiketleri ile bunun saçmalığını twit olarak attım siz de yapabilirsiniz.

emmolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ücret kısmı açılıyor mu sizde

abonelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız yerinden tuklanıyor mu
bende de aynı durum oldu :mad::mad::mad:
ilk nete girdiğimden beri mail adresimdi mynet face olsun diğer site üyelikleri olsun mynette.paralı yapması canımı sıktı.çok kişi myneti bırakır.bedava alternatif mail varken paran veren olur mu acaba?yaklaşık 15 yıllık mail adresime rest çekip gitmekde varmış sanırım rota g mail olur.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
2 ay dokunmayınca hesabı kapatan denyolar batsında kurtulalım.

emmolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
standart yıllık 50 cafcaflı olanı 90 lıra yıllık
mynet kendı kaybeder 15 senedır kullanıyordum tüm face sıte üyelıklerım mynet ve bildirimler oraya gelıyordu epay sinir oldum.mynete tıklayınca anasayfa açılıyor haberlere bakıyordum maillere bakıodum bi ton tık alıyordu demekkı tıklar yetmemiş açgözlü paraya çevırdiler :mad:

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
standart yıllık 50 cafcaflı olanı 90 lıra yıllık
mynet kendı kaybeder 15 senedır kullanıyordum tüm face sıte üyelıklerım mynet ve bildirimler oraya gelıyordu epay sinir oldum.mynete tıklayınca anasayfa açılıyor haberlere bakıyordum maillere bakıodum bi ton tık alıyordu demekkı tıklar yetmemiş açgözlü paraya çevırdiler :mad:
Verdikleri hizmete göre çok yüksek fiyatlar bir de. Bir çok eksiği var sistemlerinin. Bu arada yüksek güvenlikli e-mail arıyorsanız ProtonMail'i önerebilirim.

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
bazen yorumları okuyordum. Şimdi bazı haberlerde yorumları görememeye başladım. Onuda mı parayla yaptılar acaba

raxkedi11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk okuldan beri kullanıdığım email belki 200 tane sitenin üyeliği mynet mailde ya tek tek değiştirmek sıkıntı olcak ya sdn bile mynette ya mynet büyük kazık attı gençler.

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Bundle kullanın ne gerek var mynete hem daha hızlı bildirim atıyor

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Hesabınızı kalıcı olarak silmek isterseniz:
Kullandığınız tüm servisler kapanır; bu servisler ve verilerine bir daha ulaşmazsınız. Aynı üye adını tekrar alamazsınız.
Arzu eden, tepkisini bu şekilde hesabını silerek ortaya koyabilir.