Muzzik isimli Android uygulaması

Bu konuyu okuyanlar

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir arkadaşın tavsiyesi ile play store dan indirdim bu uygulamayı. Ücretli Spotify kullanıyordum ancak bu uygulamadan sonra Spotify üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyorum. Çok başarılı buldum uygulamayı, acaba başka kullanan ve benim gibi memnun olan var mı acaba?

Ya da bu uygulamayı daha önce bilen duyan arkadaşlar var mı?

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni yayınlanmış gibi görünüyor zaten. Spotify üzerinden bulamadığım şarkıları bile bulabiliyorum :) Beleş üstelik...

Reaksiyon puanı
5,172
Açıkcası sevmedim. Parçaları youtube üzerinden bulup açıyor. Dolayısı ile ses kalitesi berbata yakın. Bunun dışında spotify da gelişmiş bir yapay zeka var. Malesef bunda sadece müzik dinleyebiliyoruz. Playlist bile oluşturamıyoruz. Son olarak arayüz konusundada spotify açık ara önde.

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıkcası sevmedim. Parçaları youtube üzerinden bulup açıyor. Dolayısı ile ses kalitesi berbata yakın. Bunun dışında spotify da gelişmiş bir yapay zeka var. Malesef bunda sadece müzik dinleyebiliyoruz. Playlist bile oluşturamıyoruz. Son olarak arayüz konusundada spotify açık ara önde.

Benim telefonum Xiaomi 6, ses gayet iyi geliyor bende. Baya bi şarkı indirdim, henüz sesi kötü olana denk gelmedim. Ayrıca ben playlist oluşturabiliyorum, UI üzerinde "çalma listeleri" adlı bir bölüm var, oradan yapıyorum.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Bir arkadaşın tavsiyesi ile play store dan indirdim bu uygulamayı. Ücretli Spotify kullanıyordum ancak bu uygulamadan sonra Spotify üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyorum. Çok başarılı buldum uygulamayı, acaba başka kullanan ve benim gibi memnun olan var mı acaba?

Ya da bu uygulamayı daha önce bilen duyan arkadaşlar var mı?
Uygulaman hayırlı olsun :)

Reaksiyon puanı
5,172
Benim telefonum Xiaomi 6, ses gayet iyi geliyor bende. Baya bi şarkı indirdim, henüz sesi kötü olana denk gelmedim. Ayrıca ben playlist oluşturabiliyorum, UI üzerinde "çalma listeleri" adlı bir bölüm var, oradan yapıyorum.
Youtube üzerinden alabileceğin kadar ses alırsın bu tarz uygulamalarda... Kimisinde iyi kimisinde kötü. Bu tarz uygulamalar spotify ın rakibi olmaz. SoundCloud rakibi olabilir.

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uygulaman hayırlı olsun :)

Keşke benim olsa :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtube üzerinden alabileceğin kadar ses alırsın bu tarz uygulamalarda... Kimisinde iyi kimisinde kötü. Bu tarz uygulamalar spotify ın rakibi olmaz. SoundCloud rakibi olabilir.

Açıkçası YouTube video sesleri ile ilgili teknik detayları bilmiyorum, demek ki benim indirdiğim müzik videoları yüksek kaliteli imiş sanırım.

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uygulama bugün güncellendi yeniden, şahaneee ötesi olmuş. Tavsiye ederim kesinlikle...

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni güncelleme ile Android Auto desteği de gelmiş.

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Muzzik YouTube how-to videoları eklenmiş.

Ana ekran search widget nasıl kullanılır?

Şarkılar nasıl indirilir?

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
YouTube uygulaması üzerinden şarkı nasıl indirilir?

Varsayılan indirme klasörü ayarı nasıl yapılır?

URL ile arama ve şarkı indirme nasıl yapılır?

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uygualama Müzik kategorisinde 3. sıradan trending oldu.

74159

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Muzzik - Shazam uygulaması üzerinden şarkı nasıl indirilir?

Lütfen Muzzik uygulamanızı son sürüme güncellemeyi unutmayın!