Müzik veya Video dinlerken Pc takılıyor

Bu konuyu okuyanlar

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda müzik veya video dinlerken takılma oluyor ,ama sadece müzik veya video dinlerken oluyor bu ,
sizce sorun nedir ,Windows ,programlar ,ekran kartı v.s son güncelleştirmeleri her zaman alırım . Normalde windows oturumunda kasma olmuyor programlarda sadece müzik ve video oynatırken oluyor ,bilgisayarım ısınma veya iş makinası gibi ses çıkartma sorunu olmuyor ,sadece müzik ve video dinlerken oluyor , bir çok altarnetif player denedim yine sorunum aynı devam ediyor , hatta Windows 8 uygulaması Müzik ve Video uygulamalarını bile açtığımda hala sorunum devam ediyor ,
MY6j39.png

Pc özeliklerim

Ürün Kodu : Casper Nirvana CNC.2640-8L35P
İşlemci Cinsi : İntel® Core™i7-2640M İşlemci
İşlemci Hızı : İşlemci Hızı 2.80 GHz, İntel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3.50 GHz'e kadar, 4MB İntel® Akıllı Bellek
Wireless : Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g/n
İşletim Sistemi : Orjinal Windows 8.1 ® (64 Bit)
Anakart : İntel® HM65 Chipset
Bellek : 8 GB DDR3 Bellek
Sabit Disk : 500 GB SATA Harddisk
Ekran : 15.6" WXGA (1366x768) HD LED Ekran
Ekran Kartı : 2 GB DDR3 Nvidia GT520M Optimus Ekran Kartı(1 GB Ayrılmış Bellek) ve İntel HD 3000
Kamera : 1.3MP Web Camera
Optik Sürücü : DVD ± RW DUAL Combo
Bluetooth : Yok
PCI-e Card : Yok
Kart Reader : Multi Card Reader
Usb 3.0 : 4X USB 3.0 Port
E-Sata : Yok
Ses Kartı : Onboard
Ağırlık (kg) : 2.5 Kg.
Ek Özellikler : HDMI
Network Kartı : 10/100 Onboard Ethernet
Klavye : Türkçe Q
Pil : 6 Cell Batarya

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kendi sorunumu hallettim ,kimse yardım etmedi ama buldum çözümünü :devil: ,
görev çubuğundan sağ köşede hoparlöre sağ tıklayıp -kayıttan yürütme aygıtları -varsayılan hoparlörün üstüne 2 kez tıklayıp-geliştirmeler kısmına gelip...

-Basları artır ,sanal saran ses ,ses yüksekliğini eşitleme kutucuklarına 3 tane tık koyup yeniden başlattım ,
sorunum çözüldü. :biggrin: