Müzik tarihinin en sert hasta adamı:gg allin

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Artık klasik bilindik grupları dinlemekten sıkılıp biraz bilinmeyen underground isimleri araştırırken birden karşıma çıktı, videoya tıkladım, kapalı gişe konserinden bir bölümü izledim, ne göreyim ortalık savaş alanına dönmüştü, normal başlarken soyunup kendisini kesmesi, eline tuvaletini yapıp suratına sürdükten sonra seyircilere fırlatması, bolca küfür den sonra rastgele insanları yumruklaması, şarkı söylerken bir bayanı fiziksel olarak taciz etmesi, konserin bitiminde polisin gelip kelepçeleyip gözaltına alınması derken araştırdım hakkında yapılan belgeselleri tükettim buraya yazıyorum

Kendisi insanları şok etmeyi seviyor, davet edildiği talk show da hayvanlarla en küçüğü oniki yaşında kız ve erkekle yattığını söyleyecek kadar ruh hastası(tabi gerçekmi.bilmiyoruz, insanları şok etmek için de söylemiş olabilir yâda gerçekten dediklerini yapmışta olabilir)

Davet edildiği universitede eline aldığı kızla yaptığı iğrençlikler,derken müzik albümlerini dinledim

Underground olduğu için kötü ses kalitesine sahip fakat asıl olay konserlerde yaptığı eylemlerde saklı olduğundan o kadar da sırıtmıyor ses kalitesi

Peki bu herif nasıl ölüyor?

Aşırı uyuşturucu dan. Zaten ondan önce sahnede intihar etme sözü veriyor

Son düzenleme:

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Gitmesi iyi olmuş.