Müzik Dinlemeyi ve Kaliteyi Seviyorsan Burası Tam Sana Göre

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


AmrasP.

Üyecik
Katılım
1 Şub 2019
Mesajlar
7
Puanları
1
Kanal Adı: Amras Palantir

Kanal İçeriği: Müzik [Türkçe Çeviri]

İçerik Sayısı: 150+

Kanal Linki: Youtube.com/AmrasPalantir


Kanal Hakkında Kısa Bilgi ve Öz Geçmiş

Selamlar, ben Oğuzhan Işık. "ShiftDelete" forumunu uzun süredir takip ediyorum. Kimi zaman bilgisayar üzerinde kimi zaman sosyal platformlar üstünde çok yardımcı olmuş bir web sitesidir bana göre. Evet, yeni üye oldum çünkü umut vaad eden ve gerçekten emek verdiğim bir projem var elimde. Özgün değil, fakat evrensel. Müzik.

Kamera karşısında oyun oynayarak, insanların beyinlerini başka şeylere çekerek yapılan içerikler asla bana göre olmadı. Oyun kanalı açıp bu işten para kazanmayı hedefleyebilirdim. Fakat yaklaşık iki senedir açtığım Youtube müzik kanalımda, oyunlardan daha çok işe yarayan, her türlü kitleyi hedefleyen içeriklerle karşınızdayım. Böyle yerlere yazılar yazıp tanıtım yapmam normalde, sadece denemek istiyorum. Eksiklerim, eleştirilerim olsun istiyorum. Şimdi gelelim kanal da neler olduğuna.

Kanal 15 Haziran 2016'dan buyana açılmıştır, 2017'nin başlarında aktif olarak kullanılmaya ve video yüklenmeye başlanmıştır.
Hafta boyunca içerik değil, hafta da 3 müzik şeklinde paylaşım yapılmaktadır.
Türkçe Çeviriler mevcuttur, hepsi tamamen kendim tarafından profesyonelce yapılmıştır. Profesyonelce dediğim, müzik ve şiirleri çevirmek zordur. Bazı kelimelerin Türkçe anlamları olmuyor çünkü. Ben, hiç bir şekilde söylenilen bir sözü başka yere saptırmadan çeviri yapıyorum. Olduğu gibi.

Son zamanlarda Trend olan NEFFEX, NF, EMİNEM gibi rap şarkı yapanları da çevirdim. Kanalda hiç bir şekilde spam yoktur, asla yapılmamıştır.

Son olarak kanaldan bir şarkı;

Keyifli dinlemeler ve huzurlu geceler. Güzel geri dönüşlerinizi bekliyorum.

İmza:
Gün boyu rüya görenler, sadece geceleri hayal edenlerden kaçan bir çok şeyin farkındadır.
 
Üst
stat counter