Müzik coverı nasıl yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Merhaba öncelikle şöyle diyim ben söz yazmayı seviyorum ve çok güzel oluyor ama şarkı caverlarını bulamıyorum mesala en son yüzyılın aşkı şarkısının sözlerini değiştirdim ama şarkının coverı sössüz halini bulamadım yardımcı olurmusunuz

toxicated

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba öncelikle şöyle diyim ben söz yazmayı seviyorum ve çok güzel oluyor ama şarkı caverlarını bulamıyorum mesala en son yüzyılın aşkı şarkısının sözlerini değiştirdim ama şarkının coverı sössüz halini bulamadım yardımcı olurmusunuz
Eğer söz yazabilme becerin varsa bence sözleri değiştirmen garip olur kaldı ki zaten yaptığın şey telif hakkı ihlali oluyor. Bazı müzisyenler şarkılarının remixlerinin yapılmasına bile izin vermiyor. Bence kendi müziğini yapmaya yönelmelisin.

Bu yazı yardımcı olduysa Spinnin' Talentpool'da şarkımı dinleyip oy verir misiniz ?

mthncvdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Hocam Eğer Tanınmışsa Karaoke olarak bulabilirsin Şarkı coverlarını. Kendi şarkın için ise Free Beat ler mevcut. Başlangıç için gayet güzel Trackler çıkartabilirsin onlarla. Parodi denilen şey yapıp Raşır damgası yemek istiyorsan Kendin bilirsin.