Haber Müslüme'nin tutuklanan dedesi, öz babası çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

magnify

localhost
Reaksiyon puanı
113
muslume-nin-supheli-olumu-nedeniyle-tutuklanan-14556042_5942_osd.jpg

Mersin'de kaybolduktan 10 gün sonra cansız bedeni bulunan 3 yaşındaki Müslüme'nin ölümüyle ilgili dedesi tutuklanmıştı. Sabah'ın haberine göre yapılan DNA analizinde yörük Kızı Müslüme'nin dedesi, öz babası çıktı.

Mersin'in Gülnar ilçesinde Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 3 yaşındaki kızı Müslüme'nin cansız bedeni, kaybolduktan 10 gün sonra dün ormanlık alanda bulundu. Müslüme'nin cansız bedeni, kaybolduğu yerden 7 kilometre uzaklıkta, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulundu.

Küçük kızın ölümü sonrasında bütün aile üyeleri gözaltına alındı. İfadelerine başvurulan aile bireyleri Müslüme'nin cenazesine de katılamadı. 4 gün sonrasında adliyeye sevk edilen aile üyelerinden dede Hasan Yağal tutuklandı. Anne, baba ve diğer kişiler ise serbest bırakıldı.

Sabah'tan Sema Alim Dalgıç'ın haberine göre Müslüme'nin cansız bedeninden Adli Tıp görevlilerince alınan DNA örneği annesi ile uyumlu çıkarken babası ile uyumsuz çıktı. Küçük kızın DNA örneği ise 70 yaşındaki dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktı. Bu durum Müslüme'nin gerçek babasının Hasan Yağal olduğunu ortaya koydu.

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,771
Söylenecek çok şey var ama ifade edecek kelime yok !

magnify

localhost
Reaksiyon puanı
113
Söylenecek çok şey var ama ifade edecek kelime yok !

Maalesef bir gelişme daha var.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Nasıl çarpık ilişkiler bunlar böyle ya :(

Kendi gelini ile ilişkisi var gelininden 2 çocuğu var ve gelininden olma çoğunu öldürdü iddiası var :( Ne günlere kaldık.

Not: Bu arada akşam bu adamın hapiste şişlendiği iddiaları vardı ne oldu o iş acaba...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Artık bu gibi haberler şaşırtmıyor diyorum her seferinde, ama bu haberi ilk okuduğumda 20 saniye ağzım açık kalmıştı. Ben dedenin aileden birilerinin suçunu aldı diye düşünürken olay bambaşka çıktı. Adamlar hiç ölmeyecek gibi günah çukurunun içindeler. Allahtan da mı? korkmazsınız.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Artık bu gibi haberler şaşırtmıyor diyorum her seferinde, ama bu haberi ilk okuduğumda 20 saniye ağzım açık kalmıştı. Ben dedenin aileden birilerinin suçunu aldı diye düşünürken olay bambaşka çıktı. Adamlar hiç ölmeyecek gibi günah çukurunun içindeler. Allahtan da mı? korkmazsınız.

Haberi ilk okuduğumda benim de aklıma ilk o geldi. Bir dede torununu öldüremez diye düşünüyordum :( ( Kendi dedem ve torun sevgisi geldi aklıma. ) Dede başka bir torununun veya oğlunun suçunu üstlendi şurda 3-5 yıl ömrül kaldı onun için kendini fedamı etti acaba diye düşünürken :( Gelinine tecavüz eden ondan 2 çocuğu olan üstüne ölen kızın boynunda tükürüğü çıkan bir dede çıktı karşımıza...