Muronun Küçük Emrah yılları

Bu konuyu okuyanlar

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
LiveImages%5CKelebek%20Haber%20Galerisi%5Cmustafa%20%C3%BCnt%C3%BCnda%C4%9F%5Cmmm5.jpg

Muro’nun Küçük Emrah yılları Muro’yu canlandıran Mustafa Üstündağ’ın öğrencilik yıllarındaki komik görüntüleri.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Cengiz Semercioğlu’nun Full Ekran programına konuk olan Mustafa Üstündağ, öğrenciyken oynadığı ’7 Numara’ dizisinin görüntüleri ekrana getirilince çok şaşırdı. Muro olarak hafızalara kazınan Üstündağ’ın o zamanki görüntüleri ve rol gereği çizdiği tam tersi karakter ekran başındakileri de bir hayli güldürdü.

Yaklaşık 7-8 yıl önce yayınlanan ve Şebnem Sönmez, Engin Alkan ve Olgun Şimşek’in de oynadıkları dizideki rolü için, "Muro’nun Küçük Emrah yılları" olarak gösterilen bölümlere Mustafa Üstündağ da çok güldü.

Üstündağ, Semercioğlu’nun "Karizmayı çiziyor muyuz biraz senin?" sözlerine de "Hayır canım, nihayetinde benim yapmış olduğum işler. Yaptığım her işin arkasındayım. Bu bir süreçtir, yarın daha iyi olacak. Bundan 15 yıl sonra belki çok daha iyi bir şeyler çıkacak. Bunlar olmasaydı, bu pratikleri yapmış olmasaydım, şu an burada olmayabilirdim. O dizi bana ilaç gibi gelmişti o dönem" cevabını verdi.

Kaynak
5.gif

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
mmmm1.jpg

burjuva özentisii :D
mmm2.jpg

burada da aile tablosu çiziyor :)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Hahahaha süper yaaa :D :D :D

Ahhh muro ahhhh :D :D

kosov@li

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence diziden kalkması gereken bi karakter .. büyük ihtimal le de öyle olacak..

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
uy başıma gelenlerdeki rolü deil mi ya ben mi yanlış biliom

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ah mura seni bu hallerde de mi görecektik lelelelelelelelelleeelelele :D