Mürekkep tanklı yazıcı öneri,

Bu konuyu okuyanlar

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar. En sonunda mürekkep tanklı yazıcı almaya karar verdim . Fakat model seçmekte kararsızım . max limit 1100 tl. Epson L3050 ile 3060 araaındaki fark nedir , ve bu iki modeli önerir misiniz?
ev kullanımı için alacağım. ( Ders notu çıktısı vb.)
wifi özelliği muhakkak olsun . Tarayıcı özelliği şart değil.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Geçen yıl epson L386 aldım. Gayet memnunum. Fotoğraf kağıdına çok tatmin edecek şekilde fotoğraf baskısı da alabiliyorum.

Wifi bağlantısı işimi kolaylaştırıyor.

Tek eksiğini gördüğüm noktası kendisine ait ayrı ekranı olmaması.

Eski Epson cihazımda küçük ekran vardı fark etmesem de işime yarıyormuş.

Özellikle fotokopi çekeceğim zaman fotokopi sayısı kadar düğmeye basmak zorunda kalmak saçma bir durum çıkarıyor.

Ama genel olarak memnunum.

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öneriniz için teşekkür ederim. Evet ekran olmaması bir dezavantaj fakat fotokobi özelliğini çok kullanmıyorum . Yazdırma işini de wifi üzerinden yapacağım için benim için bi sorun yok.

Peki l3050 ile 3060 arasındaki farkı nedir bir bilginiz var mı ? sadece birisinin wifi diğerinin wifi direct mi olması?

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
O iki model hakkında bir fikrim yoktu internette modelleri karşılaştırdım aralarında fark göremedim wifi direct dışında.

Hatta 3050 kapıt haznesi daha geniş. Eğer yazıcıdan sık sık çıktı alıyorsa kağıt haznesinin genişliği bir kriter olabilir.

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Wifi direct daha kullanışlı fakat 150 tl fark vermeye değmez sanirim?

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hocam belirttiğiniz iki model arasında sadece ekran farkı var L3060 modelinde ekran var, L3050 de ekran yok. Ekran çok basit olarak görülsede gerçekten işe yarar bir özellik ekransız makinalarda zaman zaman sorunlar oluyor ama dayanıklılık ve sağlamlık konusunda ikiside aynı malzeme ve aynı kasa içerisinde barınmaktadır.

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam belirttiğiniz iki model arasında sadece ekran farkı var L3060 modelinde ekran var, L3050 de ekran yok. Ekran çok basit olarak görülsede gerçekten işe yarar bir özellik ekransız makinalarda zaman zaman sorunlar oluyor ama dayanıklılık ve sağlamlık konusunda ikiside aynı malzeme ve aynı kasa içerisinde barınmaktadır.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için , bunu dikkate alacağım

Son mesajlar