Muharrem İnce İzmir'de Gövde Gösterisi Yaptı - En Az 2.5 Milyon Kişi Toplandı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Aslında Muharrem İnce'nin o gece nerede ne yaptığını en fazla sizin merak ediyor olmanız lazım çünkü ülkenin başına Siz getirmek istiyorsunuz onu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet Beklediğim bir cevap kapasite bu belli, fakat partinizin başındaki adam darbeden kaçıyor ve Cumhurbaşkanı diye ortaya çıkardığınız kişinin ise nerede ne yaptığı belli değil bravo vallahi. bu işte bu yüzden Bu millet size bu ülkeyi teslim etmedi etmeyecek de

Adam okey oynuyormuş, aha dayıya sor :D

1529717527515.png

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
15 Temmuzda muhalefet liderlerinden birisi oldurulse idi ilk birkaç gün kahraman ilan edilir sonra da bunlar daha ne zaman nerede olmaları gerektiğini bilmiyor, Allah muhafaza bunları seçerseniz gider yurt dışında önlem alamaz ölürler şeklinde propaganda yapardı bir takım firsatcilar.
15 Temmuzda muhalefet neredeydi biliyor musunuz
Olması gereken yerde.
Yani mecliste.
Ellerinden geleni yaptılar hatta AK Partiden önce onlar gelip meclisin kapısını ilk onlar açtılar, tabi bunlar işlerine gelmeyince unutuldu.
Akit gazetesi bugün haber yayınlamış 15 Temmuzda Muharrem İnce tavla oynuyordu diye, fotoğraftaki kıyafet ise kapkalin bir mont, hem de Temmuzun yani yazın en sıcağında.
Yahu yazın ortasında insan mont giyer mi, yahu uluslararası lobiler oturup işi gücü yokmuslar gibi Türkiye'deki soğan ve patates fiyatları ile oynar mı diye soran sorgulayan ve soran yani akıl eden insanlar zaten bu gerçeklerin farkında.
Yalan haber yapmayı alışkanlık haline getirmiş ve hatta demokratik güzel bir mücadeleyi savaş belleyip savaşta aldatmak mübahtır diyerek kendi imanlarina ve güzel dinimize zarar veren bu kurumlara inanan saf yürekli insanlara gerçekleri anlatmalıyız.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
15 Temmuzda muhalefet liderlerinden birisi oldurulse idi ilk birkaç gün kahraman ilan edilir sonra da bunlar daha ne zaman nerede olmaları gerektiğini bilmiyor, Allah muhafaza bunları seçerseniz gider yurt dışında önlem alamaz ölürler şeklinde propaganda yapardı bir takım firsatcilar.
15 Temmuzda muhalefet neredeydi biliyor musunuz
Olması gereken yerde.
Yani mecliste.
Ellerinden geleni yaptılar hatta AK Partiden önce onlar gelip meclisin kapısını ilk onlar açtılar, tabi bunlar işlerine gelmeyince unutuldu.
Akit gazetesi bugün haber yayınlamış 15 Temmuzda Muharrem İnce tavla oynuyordu diye, fotoğraftaki kıyafet ise kapkalin bir mont, hem de Temmuzun yani yazın en sıcağında.
Yahu yazın ortasında insan mont giyer mi, yahu uluslararası lobiler oturup işi gücü yokmuslar gibi Türkiye'deki soğan ve patates fiyatları ile oynar mı diye soran sorgulayan ve soran yani akıl eden insanlar zaten bu gerçeklerin farkında.
Yalan haber yapmayı alışkanlık haline getirmiş ve hatta demokratik güzel bir mücadeleyi savaş belleyip savaşta aldatmak mübahtır diyerek kendi imanlarina ve güzel dinimize zarar veren bu kurumlara inanan saf yürekli insanlara gerçekleri anlatmalıyız.
Ben sadece Muharrem İnce'nin o gece nerede olduğunu ve ne yaptığını sordum , Ben asla tüm muhalefeti kastetmedim Bir de o servis edilen resim zaten eski resim olduğu aşikar. Ben şunu söyledim Kemal Kılıçdaroğlu tankların arasından kaçtı ve gitti Muharrem İnce neredeydi ve ne yapıyordu. öyle ya demokrasi havatisi olarak ortaya çıkan bir kişi Allah göstermesin Cumhurbaşkanı olduğunda ya darbe girişimi olursa ne yapacak En azından bunu ön görmemiz lazım

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben sadece Muharrem İnce'nin o gece nerede olduğunu ve ne yaptığını sordum , Ben asla tüm muhalefeti kastetmedim Bir de o servis edilen resim zaten eski resim olduğu aşikar. Ben şunu söyledim Kemal Kılıçdaroğlu tankların arasından kaçtı ve gitti Muharrem İnce neredeydi ve ne yapıyordu. öyle ya demokrasi havatisi olarak ortaya çıkan bir kişi Allah göstermesin Cumhurbaşkanı olduğunda ya darbe girişimi olursa ne yapacak En azından bunu ön görmemiz lazım

napacaksın ince nin 15 temmuz gecesi nerede olduğunu? bu mudur sadece cumhurbaşkanı olma kriterin.
bana göre de cumhurbaşkanı olmanın ilk kriteri (ki kanunla sabittir) 4 yıllık üniversite diplomasıdır. daha bu çelişkiyi ortadan kaldıramamış bir adam 2. kez cumhurbaşkanı olmak için yarışıyor.
ayrıca ince yi destekleyenlerin çoğu o gece vekillerin nerede olduğuyla ilgilenmiyor. fetönün siyasi ayağı kim ve ne zaman yargılanacak onunla ilgileniyor. ne de olsa iktidar fetö ile kol kola girdi, ergenekonun savcılığını yaptı, vatansever askeri yargıladı, kozmik odaya girdi ve 15 temmuz darbesinin temelini attı.
hadi şimdi sen söyle bakalım, devletin tüm kademelerine fetecüler kimlerin hangi atamalarıyla yerleşti ve siyasi ayağı kimler. neden hiç bir siyasi yargılanmadı. "bunlar en çok bizim zamanımızda büyüdü" demek ve "milletim beni affetsin" demek ne demektir? bunlar hangi suçluluğun ispatıdır?
ayrıca bir de ülkede yasama, yürütme ve yargı düzgün bir şekilde çalışmakta mıdır? bunun da cevabını istiyorum. teşekkürler.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
napacaksın ince nin 15 temmuz gecesi nerede olduğunu? bu mudur sadece cumhurbaşkanı olma kriterin.
bana göre de cumhurbaşkanı olmanın ilk kriteri (ki kanunla sabittir) 4 yıllık üniversite diplomasıdır. daha bu çelişkiyi ortadan kaldıramamış bir adam 2. kez cumhurbaşkanı olmak için yarışıyor.
ayrıca ince yi destekleyenlerin çoğu o gece vekillerin nerede olduğuyla ilgilenmiyor. fetönün siyasi ayağı kim ve ne zaman yargılanacak onunla ilgileniyor. ne de olsa iktidar fetö ile kol kola girdi, ergenekonun savcılığını yaptı, vatansever askeri yargıladı, kozmik odaya girdi ve 15 temmuz darbesinin temelini attı.
hadi şimdi sen söyle bakalım, devletin tüm kademelerine fetecüler kimlerin hangi atamalarıyla yerleşti ve siyasi ayağı kimler. neden hiç bir siyasi yargılanmadı. "bunlar en çok bizim zamanımızda büyüdü" demek ve "milletim beni affetsin" demek ne demektir? bunlar hangi suçluluğun ispatıdır?
ayrıca bir de ülkede yasama, yürütme ve yargı düzgün bir şekilde çalışmakta mıdır? bunun da cevabını istiyorum. teşekkürler.
Sen de haklısın savunduğun kişinin savunulacak bir tarafı olmadı için saldırıya geçersin tabi. Sizler bu kafayla bir 60 yıl daha iktidar beklersiniz ancak.

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Sen de haklısın savunduğun kişinin savunulacak bir tarafı olmadı için saldırıya geçersin tabi. Sizler bu kafayla bir 60 yıl daha iktidar beklersiniz ancak.

ahahaha cevaba bak.
yöneteni savunanlar yaşananların savunmasını yapabilsin ki (yönetenler savunma falan yapmıyor!) yönetenlerin neden değişmeyeceğine kanaat getirelim dimi ama.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben tekrar soruyorum. Fetö'nün palazlanmasına ve devret kadrolarına girmesine diğerlerinden kat kat yardımcı olan, hocaefendi çeken, muhterem hocaefendi diyen, muhalefetin uyarılarına rağmen FETÖ'yü savunmaya devam eden hükümetin suçlarını neden konuşmuyoruz?
Niye konu Muharrem İnce'nin 15 Temmuz'da nerede olduğuna geliyor sürekli?

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Ben tekrar soruyorum. Fetö'nün palazlanmasına ve devret kadrolarına girmesine diğerlerinden kat kat yardımcı olan, hocaefendi çeken, muhterem hocaefendi diyen, muhalefetin uyarılarına rağmen FETÖ'yü savunmaya devam eden hükümetin suçlarını neden konuşmuyoruz?
Niye konu Muharrem İnce'nin 15 Temmuz'da nerede olduğuna geliyor sürekli?

Bırakın şu ezberi artık. Genel müdür ne demişti? Darbe olursa tankların üstüne ilk ben çıkarım, gördük ki evde canlı yayın izlemiş keyifle. Kimlerle işbirliği yaptıkları belli değil. İktidar olunca FETÖ'cüler tekrar yargılayacakmış bilmem ne. Adam gibi çıksın hepsini serbest bırakacağız desin. Bak Selo'yu salıverecekler mesela.

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Yillarca fetullah in koynundan cikmadiklarini unuttular. Simdi 15 temmuz da 15 temmuz diye aglasiyorlar. Birlikte ordunun anasini aglatip yuzlerce subayin olmesine, intiharina neden olurken tv onlerinde ahlaksizca siritip biz bu davalarin savcisiyiz, Turkiye bagirsaklarini temizliyor diyorlardi. Feto ile aralarinda hic fark yok. akp = fetullah. Hala iclerinde dun fetullah diye salya sumuk aglayanlar.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Birileri sahte broşür hazırlatıp yere atmış ya bu kadar acizlik olurmu :D
Bide müslümanız diye geçinirler iftira herşey bunlarda
1.jpg

DgRr9UTWAAAK-Zm.jpg

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Siz önce şuna cevap verin 15 Temmuzcular. İki tane hesap açmış ( @mapavrili @tiriviriap ), konuyla alakasız saçma sapan mesajlar yazıyor. Bari mesajları aynı anda gönderme de çok belli olmasın. Daha başka hesapları da vardır bunun.
Eğer ben sizinle biraz daha tartışırsam hakarete başvuracağım çünkü siz yazdığımı bile anlamayıp saçma sapan yerlere çekiyorsunuz ve buna tahammülüm kalmadı artık. Konu ne ara 15 Temmuz'a geldi arkadaşım, şaka mısınız siz? Onun da cevabını veriyorum, sizin verdiğiniz cevaba bak. "Devlet uyumuş, cumhurbaşkanı eniştesinden öğrenmiş darbe girişimini, FETO'nun devlette yapılanmasına izin verilmiş" diyorum; aldığım cevap: "Küsüp kenara mı çekileceksin?". Hain bir darbe planı yapılıyorsa devlet uyumayacak, içimize sızılmasına müsade edilmeyecek aksi takdire bedelini her zamanki gibi millet öder, saraydakiler değil. Anladınız mı? 15 Temmuz üzerinden illa birilerini övecekseniz tankların önüne yatan bu milleti övün aksi takdirde komik oluyorsunuz, yazık gerçekten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bırakın şu ezberi artık.
Niye bırakayım? Siz bırakıyor musunuz 15 Temmuz'da nerdeydi söylemlerini?
Adam gibi çıksın hepsini serbest bırakacağız desin. Bak Selo'yu salıverecekler mesela.
Muharrem İnce, Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu. Asla ve asla Devlet Bahçeli gibi af çıkmalı/çıkaracağız demedi. Adaleti adam edeceğiz. Hukukun üstünlüğünü sağlayacağız herkese adaletli davranılacak deniliyor.

Temel Karamollaoğlu soruyor.
1) Selahattin Demirtaş'a Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için temiz belgesini bu hükümetin savcıları vermedi mi?
2) HDP'ye 100 milyon seçim yardımı yapılırken belgenin altında bu hükümetin imzası yok mu?
3) Demirtaş'ın yurttaşlara seslenmesi için hapishaneye TRT'yi kim gönderdi? Bu hükümet
Kimi terör destekçiliği ile suçluyorsunuz siz? Kendinize bakın önce. Megri megri derken, çözüm sürecü derken, askere vurma derken iyiydi herhalde. :D

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
16,118

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Tamam işte hepiniz toplanın buraya biriniz yazın biriniz tastik edin biriniz yazın biriniz tastik edin siz ancak bundan anlarsınız

Ama asıl onayı 24'ünde vatandaş verecek O zaman Sizin halinizi merak ediyorum

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Tamam işte hepiniz toplanın buraya biriniz yazın biriniz tastik edin biriniz yazın biriniz tastik edin siz ancak bundan anlarsınız

Günlerdir bunu yapan sizsiniz. :D :D Biz mi onaycı olduk şimdi? Verecek cevabınız yok ki konuyu değiştirmeye çalışıyorsunuz.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677

Günlerdir bunu yapan sizsiniz. :D :D Biz mi onaycı olduk şimdi? Verecek cevabınız yok ki konuyu değiştirmeye çalışıyorsunuz.
"sizsiniz" değil, aynı kişiye ait bu hesaplar. Konuyla alakasız saçma sapan mesaj yazıp duruyorlar.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Eğer ben sizinle biraz daha tartışırsam hakarete başvuracağım çünkü siz yazdığımı bile anlamayıp saçma sapan yerlere çekiyorsunuz ve buna tahammülüm kalmadı artık. Konu ne ara 15 Temmuz'a geldi arkadaşım, şaka mısınız siz? Onun da cevabını veriyorum, sizin verdiğiniz cevaba bak. "Devlet uyumuş, cumhurbaşkanı eniştesinden öğrenmiş darbe girişimini, FETO'nun devlette yapılanmasına izin verilmiş" diyorum; aldığım cevap: "Küsüp kenara mı çekileceksin?". Hain bir darbe planı yapılıyorsa devlet uyumayacak, içimize sızılmasına müsade edilmeyecek aksi takdire bedelini her zamanki gibi millet öder, saraydakiler değil. Anladınız mı? 15 Temmuz üzerinden illa birilerini övecekseniz tankların önüne yatan bu milleti övün aksi takdirde komik oluyorsunuz, yazık gerçekten.
Sakın hakarete falan başvurma sen bunların önünde küçük düşecek bir insan değilsin.

"sizsiniz" değil, aynı kişiye ait bu hesaplar. Konuyla alakasız saçma sapan mesaj yazıp duruyorlar.
Hayır canım bütün internet hesapları tek bir kişinin öğrenemediniz mi bunu artık.

Son düzenleme:

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Akp ülke için güzel şeyler yaptı bunu inkar etmek haksızlık olur ama artık yeter diye düşünüyorum. 16 yıl iktidarda kalmak bir ülkenin demokrasisi için çok vahim bir durum. Saltanattan ne farkı kaldı bunun? Değişikliklere, farklı seslere kulak verme vakti artık. Hepimiz ülkemizin huzur ve refahını düşünüyoruz kimseye karşı bir kinimiz ve düşmanlığımız da yok. Ayrıca, Erdoğan'ın da dinlenme zamanı geldi senelerdir çok çalıştı ama son zamanlarda bilhassa artık güç sarhoşu oldu. Güç sarhoşluğu çok kötü, vahim ve insana çok yanlış kararlar verdirebilecek bir durum ve çok ciddiye alınması gereken bir olgu. Fethullah Gülen gibi kişide ''ben seçilmiş mübarek bi kişiyim'' sanrıları başladığı anda ülke olarak geri dönülmez bir yola girebiliriz. Bunları yol yakınken engellemek en iyisi diye düşünüyorum.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bu başlık, konusu itibari ile epey karışmış. Neyin tartışıldığı bile belli değil.
Arkadaşlar aklıma geldide, 15 Temmuz hain darbe gecesi çok ' ince' demokrat ! M.ince neredeydi ve ne yapıyordu acaba ?
Hatırlatma, eğer arayıp soracaksanız aramayın, bu gün Cuma ya , şimdiden muharrem afedersiniz MUHTEREM cuma hazırlıklarına başlamıştır . Pardon ona hergün cumaydı değil mi??
Yeterli argümanınız varsa, açın başka bir başlık, başlatın konunuzu.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
muhalefet konuşmayı, atıp tutmayı seviyor biz yani iktidar ise icraatı daha çok seviyoruz. :D siz kendi kendinize konuşun durun, biz icraata devam ediceğiz :)

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Akp ülke için güzel şeyler yaptı bunu inkar etmek haksızlık olur ama artık yeter diye düşünüyorum. 16 yıl iktidarda kalmak bir ülkenin demokrasisi için çok vahim bir durum. Saltanattan ne farkı kaldı bunun? Değişikliklere, farklı seslere kulak verme vakti artık. Hepimiz ülkemizin huzur ve refahını düşünüyoruz kimseye karşı bir kinimiz ve düşmanlığımız da yok. Ayrıca, Erdoğan'ın da dinlenme zamanı geldi senelerdir çok çalıştı ama son zamanlarda bilhassa artık güç sarhoşu oldu. Güç sarhoşluğu çok kötü, vahim ve insana çok yanlış kararlar verdirebilecek bir durum ve çok ciddiye alınması gereken bir olgu. Fethullah Gülen gibi kişide ''ben seçilmiş mübarek bi kişiyim'' sanrıları başladığı anda ülke olarak geri dönülmez bir yola girebiliriz. Bunları yol yakınken engellemek en iyisi diye düşünüyorum.

Pardon da seçimle gelen nasıl saltanat oluyor? Halk kimi isterse odur. İsterse 160 sene olsun

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Adam onca şey yazmış, yine paragraftan bir cümle alıp saçma sapan bir cevap vermiş. :D Diğer hesaplarıyla da kendini gazlıyor, acizlik resmen.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Seçim saltanattan iyidir elbet.
Lakin gerçek halkın iradesi ancak eşit veya eşit olmasa bile denk şartlarda yapıldığında tecelli eder.
TV kanalları birine 140 kusur saat vakit ayırıp diğerine 1 saat bile ayirmazsa bu durum demokrasiye değil seçim ile gelen saltanat benzeri bir oluşuma yol açar.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Pardon da seçimle gelen nasıl saltanat oluyor? Halk kimi isterse odur. İsterse 160 sene olsun
Halk kimi isterse mentalitesi eksik ve yetersiz bir bakış açısı. Sebeplerine gelirsek tarihe bakalım Türkiye gibi demokrasinin ve laikliğin tam oturmadığı, dinle yönetilmeye meyilli az gelişmiş toplumlar Afrika ülkeleri örneğine bakacak olursak Uganda, Çad, Nijer, Togo, Burundi, Ekvator Ginesi, Kongo gibi ülkelerde başa geçen liderler ve yaptıkları uygulamalar. Aşağıda bir link paylaşıyorum okursan demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Eminim ki linkteyi makaleyi okurken çok tanıdık hislerle karşılaşacaksın:

ABD’de bir hükümet neden en fazla 8 yıl görevde kalabilir?

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Halk kimi isterse mentalitesi eksik ve yetersiz bir bakış açısı. Sebeplerine gelirsek tarihe bakalım Türkiye gibi demokrasinin ve laikliğin tam oturmadığı, dinle yönetilmeye meyilli az gelişmiş toplumlar Afrika ülkeleri örneğine bakacak olursak Uganda, Çad, Nijer, Togo, Burundi, Ekvator Ginesi, Kongo gibi ülkelerde başa geçen liderler ve yaptıkları uygulamalar. Aşağıda bir link paylaşıyorum okursan demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Eminim ki linkteyi makaleyi okurken çok tanıdık hislerle karşılaşacaksın:

ABD’de bir hükümet neden en fazla 8 yıl görevde kalabilir?

Ya hani cumhuriyet vardı, demokrasi, laiklik cart curt? Halk kendi kendini seçip yönetiyor işte. Bu hazımsızlık niye? İktidara gelemediğiniz için mi?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Bu 16 yıllık iktidar sevaplariyla gunahlariyla ders olsun.
Artık başa geçecek yeni kişiler umarım ders alır ve sadece yandasa değil herkese karşı adaletli olur, sadece yandaşı değil herkesi hem maddi hem de manevi olarak zenginleştirir. İnsanları cahil bırakıp oy almak yerine kendi hataları da dahil gerçekleri gosterir, ben kazanıp ülke kaybetsin diyeceğine ülke kazansın ben kaybedeyim demeyi bilir, artık daha cesur ve sefkatli olur.
Bu ülke bunları hak ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar