Muharrem İnce Başa Geçmesi 5 Sebep Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pcanavarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Cumhuriyet halk partisi adayı, Muharrem İnce Başa Geçmesi 5 Sebep Nedir?

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
1- Ayrıştırıcı politika yerine birleştirici politika izlemesi, kendine oy vermeyenleri dışlamaması.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Arkadaş Muharrem İnce nedir, ne başarısı vardır yada başarılı olacağına dair hangi emareler vardır ki bu kadar pofpoflanıyor. Kanal istanbul rafa kalkacak, yerli oto iptal olacak, nükleer santral iptal olacak yani bütün büyük ve stratejik projeler duracak diyen adam rağbet görüyor, bütün bu devasa projeleri yapan adam suçlu gösteriliyor. Ben diyorum ki Erdoğanı darbelerle yıkamayan, ülkenin büyümesinş ve gelişmesini istemeyen iç yada dış çevreler bu adamı sürekli parlatıyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
başlık türkçe yönünden anlamsız, yanlış !

"muharrem ince'nin başa geçmesi için 5 sebep" şeklinde en azından anlamlı bir cümle olmalı idi...

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Mitinglerde ve mecliste siyasetciler tarafından söylenip yapılmayan onca şey var ancak bana en cazip gelen öneriler
1. Din dil ırk demeden insanca kardeşce eşit ve adil şekilde birlikte yaşayacağımızı söylemesi.(Birleştirici olması)
Dini kurumlara olacak ödenekler açıklaması buna örnek
2.Aksaray başta olmak üzere bilim yuvalarına dönüştürme ve açmayı hedeflemiş olması ve maneviyatı olan çankayaya geri dönülmesi
3. Beton yatırımlardan fabrika üretimine gerekirse devletin açıp işletip ilerletecegi fabrikalar kurmak.Tonlarca lira yatırım yapılıp kazanç getirmeyen yerleri kapatmak yerine işe yarar yerler açmayı istemesi.
4.Yerli üretime daha büyük destek vereceğini sürekliliği sağlayacak destek ve yatırımlar yapacağını söylemesi.
5. Işi ehline verilmesini sağlayacağım hangi partiden olduğunun önemi olmayacak demesi.
6.Terörle mücadele

En önemli gördüğüm gençlere yönelik fikirleri

Bu saydıklarımın bazıları günümüz yönetiminde mevcut ancak yeterli özen ve gayret gösterildiğini düşünmüyorum.Devletin yapıp hazineyi daha cok dolduracak işleri özel sektöre kaptirmamak istemesi veyahut özel sektore aşırı kazanç elde ettirmeden piyasaya uygun kazanç elde ettirmek istemesi.
Hiç bir siyasi partiye güven kalmadığı için bir dönem denemekten zarar gelmez fikrindeyim. Sayın Erdoğan kadar kelimeleri güçlü pratik zekalı biri olduğu için Akp li arkadaşlarında fikrini çekebilecek bir lider.
Medyada kötü gösterilen parti başkanı ile zıt kutuplarda olmasi Muharrem Beyin ve halkımızın avantaji olduğunu düşünüyorum. Mitinginde söylediği gibi ben sadece Chp nin degil 80 milyonun cumhurbaşkanı olacağım demesi.
Chpnin ve genclerin oylarından ziyade kemalist olup chp nin Atatürk zamanındaki chp olmadigini dusunenlerinde oyunu toplayacaktır.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
1. Din dil ırk demeden insanca kardeşce eşit ve adil şekilde birlikte yaşayacağımızı söylemesi.(Birleştirici olması)
Dini kurumlara olacak ödenekler açıklaması buna örnek
2.Aksaray başta olmak üzere bilim yuvalarına dönüştürme ve açmayı hedeflemiş olması ve maneviyatı olan çankayaya geri dönülmesi
3. Beton yatırımlardan fabrika üretimine gerekirse devletin açıp işletip ilerletecegi fabrikalar kurmak.Tonlarca lira yatırım yapılıp kazanç getirmeyen yerleri kapatmak yerine işe yarar yerler açmayı istemesi.
4.Yerli üretime daha büyük destek vereceğini sürekliliği sağlayacak destek ve yatırımlar yapacağını söylemesi.
5. Işi ehline verilmesini sağlayacağım hangi partiden olduğunun önemi olmayacak demesi.
6.Terörle mücadele...

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Arkadaş Muharrem İnce nedir, ne başarısı vardır yada başarılı olacağına dair hangi emareler vardır ki bu kadar pofpoflanıyor. Kanal istanbul rafa kalkacak, yerli oto iptal olacak, nükleer santral iptal olacak yani bütün büyük ve stratejik projeler duracak diyen adam rağbet görüyor, bütün bu devasa projeleri yapan adam suçlu gösteriliyor. Ben diyorum ki Erdoğanı darbelerle yıkamayan, ülkenin büyümesinş ve gelişmesini istemeyen iç yada dış çevreler bu adamı sürekli parlatıyor.
"Neden durduracak" diye düşünüyor musunuz acaba? Hiç sorguladınız mı ya da her zaman yaptığınız gibi "aaa bu hizmet düşmanı cehapeli" diye geçiştirdiniz mi?

Kanal İstanbul rafa kaldırılacak çünkü batıyoruz, evet batıyoruz. Cari açık artıyor, dış borç artıyor, enflasyon artıyor ama Kanal İstanbul durdurulmamalı tabi. Hizmet olarak itelenen bu projeler sadece masraf, ülkeye maddi anlamda bir geri dönüşü yok ve üstelik bu tür şeylerden faydalanmak isteyen kişilerin ödediği paraya hiç değinmiyorum bile. "Parayı çimentoya gömmeyelim ki geri dönüşü olsun" diyor Muharrem İnce.

Yerli otomobil bir hayal. Markan yok, satmaz. Yerli diye nasıl bir fiyatla satışa sunulur Allah bilir. Hadi bunları geçtim; devir otomobil devri mi? Muharrem İnce bundan dolayı istemiyor, devrin yapay zeka devri olduğunu düşünüyor. Haksız mı?

Nükleer santral yerine önceliği yenilenebilir enerji; rüzgar, güneş enerjisi gibi.

Sizin yerinize biz mi düşünelim?

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Tahminde bulunmuş yanılmış veya seçimi kazanmak için söylemiştir. Bunda büyütülecek bir şey yok. Eğer bu sizin için problemse dünya liderimizle ilgili videoları buraya sıralarsam utanırsınız, özür diletirim size. Hatta sıralayım ya şuraya birkaçını, boşuna ama olsun. Sizde düşünmek yok, körü körüne inanmak var.

Son düzenleme:

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Al sana sebep

Ekli dosyalar

• sd_575_1.jpg
    sd_575_1.jpg
    115.4 KB · Görüntüleme: 462
  • 1_1241_1.jpg
    1_1241_1.jpg
    92.6 KB · Görüntüleme: 452

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
zaten çamura saplanmış ve çıkamamış beyfendi :D

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Adam "Türk-Kürt, sağcı-solcu yok, biz varız" diyor, "81 milyonun cumhurbaşkanı olacağım" diyor. HDP'nin nasıl bir parti olduğu aşikar fakat HDP'li destekliyor diye adam suçlu mu oluyor? Neyse ki şehitlere "kelle", Öcalan'a "sayın" dememiş; adamın yemeyeceği hakaret kalmazdı ama reis derse sıkıntı yok tabi ya da reis gibi Barzani ile kol kola olsaydı terörist ilan ederdiniz adamı. Komiksiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...