Müdür yardımcısını nasıl şikayet edebilirim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sedts45

Üyecik
Arkadaşlar okulumuzdaki müdür yardımcısı tarafından şiddete ve hakarete maruz kalıyoruz. Geçen hafta sınav stresinden sınıfta çıkarmayı(okulda yasak deniliyor ama kaşında piercing, burnunda hızma olanlar var) unuttuğum künyem alındı ve çöpe atılmış.
Geçen sene sınıfımızda bi arkadaşımız derse 2 dk geç kaldı diye arkadaşımızın ayağına tekmeler atıp yüzüne tokat atmıştı,sınıfın ortasında tabikii hakarette (beyinsizler, gerizekalılar vs.) var işin içinde.
Birde devamsızlıktan dolayı kendisiyle görüşmeye gelen annemi (42)azarlayıp bana hakarette bulundu.
Okulumuzda yapılan yangın tatbikatı sırasında yeterli sürede dışarı çıkamadığınız için mikrofondan "ölün, geberin inşallah" deyip bizlere hakarette bulundu.
Kendisini şikayet etmek istiyorum nerelere başvurmalıyım? Lütfen yardımcı olun böyle insanlar öğretmen olmamalı. Öğretmenlik çok kutsal bi meslek, böyle insanlara öğretmenlik yakışmıyor. Bu arada okulumda Anadolu lisesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten çok fazla havalara girmiş sanırım koltuk sevdasından. İnsanları küçümsüyor ve fazlasıyla saygısız.

Halkulvad

Profesör
Hocam ne yazık ki pek çok okul müdürü bu şekilde davranışlar sergiliyor. Biz de zamanında kardeşimin okul müdürü ile yüz göz olmuştuk. MEB'e şikayetlerde bulunduk dilekçeler verdik. Müdür hala koltuğunda oturuyor.
Ne de olsa veli aradığında: "Hayır, kesinlikle sizden para isteyemez, toplayamazlar." diyen
Okul yönetimlerine de velilerden para toplayın diye baskı kuran düzenden bahsediyoruz.

Sanırım lise öğrencisininiz 11 veya 12'yseniz açığa geçmenizi tavsiye ederim.

<<Dkn nyz>>

DECEPTİONS
Yönetici
Moderatör
3 ayrı müdürü milleytime vb yerlere şikayet ettik hiçbirşey olmadı boşa kürek çekersiniz

RubYY

Asistan
meslekte okuyorum bizim müdür yardımcıso çok sakin durumun tersi olması gerektiğini düşünmüştüm...

Sedts45

Üyecik
Hocam ne yazık ki pek çok okul müdürü bu şekilde davranışlar sergiliyor. Biz de zamanında kardeşimin okul müdürü ile yüz göz olmuştuk. MEB'e şikayetlerde bulunduk dilekçeler verdik. Müdür hala koltuğunda oturuyor.
Ne de olsa veli aradığında: "Hayır, kesinlikle sizden para isteyemez, toplayamazlar." diyen
Okul yönetimlerine de velilerden para toplayın diye baskı kuran düzenden bahsediyoruz.

Sanırım lise öğrencisininiz 11 veya 12'yseniz açığa geçmenizi tavsiye ederim.
Bu sene 10. Sınıfa geçtim. İkinci dönem açık öğretime geçmeyi planlıyorum. Bu güne kadar hiç bir öğretmenden bile bu kadar hakarete uğramamıştım. İnsanları küçümseyip ezmesi çok zorumuza gidiyor.

Halkulvad

Profesör
Bu sene 10. Sınıfa geçtim. İkinci dönem açık öğretime geçmeyi planlıyorum. Bu güne kadar hiç bir öğretmenden bile bu kadar hakarete uğramamıştım. İnsanları küçümseyip ezmesi çok zorumuza gidiyor.
Çok doğru bir seçim yaparsınız ben 12nin başında geçmiştim. Hem rahat rahat ders çalıştım hem de diploma puanım yüksek geldi.
Sonuç ne oldu peki mezun 😄😄
Şuan tekrar hazırlanıyorum 😄😄

Mustyyy

Doçent
Müdür yardımcısına hiç bir şey olmaz bu sefer millete şikayet yüzünden kafayı daha çok takar

Sedts45

Üyecik
Çok doğru bir seçim yaparsınız ben 12nin başında geçmiştim. Hem rahat rahat ders çalıştım hem de diploma puanım yüksek geldi.
Sonuç ne oldu peki mezun 😄😄
Şuan tekrar hazırlanıyorum 😄😄
bende açık öğretimden daha iyi olacağını düşünüyorum. Kendim çalışarak anlayan biriyim. Açık öğretimin avantajlarından yararlanmak istiyorum😀

Müdür yardımcısına hiç bir şey olmaz bu sefer millete şikayet yüzünden kafayı daha çok takar
Bende ondan korkuyorum ama insanlara bu kadar kötü davranmasının bir cezası olmalı bence.

Mustyyy

Doçent
bende açık öğretimden daha iyi olacağını düşünüyorum. Kendim çalışarak anlayan biriyim. Açık öğretimin avantajlarından yararlanmak istiyorum😀

Bende ondan korkuyorum ama insanlara bu kadar kötü davranmasının bir cezası olmalı bence.
Ama malesef olmuyor ülkemiz ne kadar iyi değilmi?

Sedts45

Üyecik
Arkadaşlar müdür yardımcısı öğrencilerin eşyalarını "yönetmelikte yasak" diyerek çöpe atabilir mi? Ve yönetmelikte böyle bi madde var mı?
Not:arkadaşlar künyem ucuz bi şey olsa peşine düşmezdim fakat pahalı bi künye olduğu için alıcak param yok. Aileme söyleyemedim.

beleşadam

Profesör
Az önce uzun bir mesaj yazdım ama sildim biraz anlamsız oldu çünkü, diyecek bir şeyim yok normal zaten bir şey de olmaz. Captain Price doğru demiş böyle bir eğitim sisteminde ne yaparsan yap işe yaramaz, en iyisi okul değiştirmek

stat counter