MTP USB aygıtı yüklemesi başarısız. Çözümü bilen yardım etsin.

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
data kablonuzdan kaynaklanan bir problem değiştirmeniz yeterlidir .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de aynısını yaptım ama "UpperFilters" satırını bulamadım :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefon samsung wonder gt-ı8150 aynı hatayı alıyorum uygulamalar tum uygulamalardan mtp applicationu buluyorum onbellegi temizleye felan tıklanmıyor bos ama hala sorun var bi yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla arkadaş helal olsun. diğer bütün forumlara baktım. hepsi kopyala yapıştır yapmış. yok *#0808# imiş yok mtp+adbymiş. canım çıktı ya. aslında şimdi düşünüyorum da bu yöntem benim aklıma nasıl gelmedi ona yanıyorum. teşekkürler.

Orient

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Xperia Z1 Compact cihazımda aynı sorunu yaşamamdan ötürü çözüm yollarını araştırdım. MTP sürücüsü yüklenemeyen kullanıcılara alternatif olarak şöyle bir çözüm önerebilirim;

Ayarlar>Telefon hakkında>Derleme numarası sekmesine 7 kez tıklandığında geliştirici modu açılmış oluyor.
Bir önceki menüye geri dönüldüğünde yeni bir seçenek olarak 'Geliştirici seçenekleri' ekleniyor.
Geliştirici seçeneklerinden 'USB hata ayıklaması' işaretlenirse sorun çözülmüş oluyor ve cihaz bilgisayara sorunsuz olarak bağlanıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eyvallah kardeş ben o kadar araştırdım hiçbir işe yaramadı ama senin önerdiğin şekilde yaptım oldu Çok teşekkür Ederim.

tolg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de aynısını yaptım ama "UpperFilters" satırını bulamadım :confused1:
Bende bulamadım yok zaten başka bölümde var onu da silmem bişeyi değiştirmedi.Tüm herşeyi denedim yine olmadı win7 ve xp de denedim ikisinde de aynı sorunu yaşıyorum driver yüklerken hata veriyor...

Çözümü bulan olursa yazarsa sevinirim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sorun orjinal windows degil hata veriyo mtp ben çözdüm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende HTC One M7 windows media player 11 yükledim yine olmadı hemn bi çözüm bulursanız sevinirim
HTC sync manager indirdim hepsi yüklendi sadece MTP aygıt sürücüsü yüklenmedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim telefon samsung galaxy s3 telefonumu bilgisayara usb ile baglıyorum şarj oluyor ama baglanmıyor bilgisyara hiç bir şekilde ne yabamam gerek cevaplarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 d855 var bilgisayara bagladıgımda yuklerken donanım hata veriyo acaba telefon yada pc nın hagı ayarlarından olabılır acıl yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
baylar bayanlar çözümü yazıyorum çok tartışılmış bir konudur bende zor buldum kendim için buldum gerçi. telefon bilgisayara takılı değilken, hata ayıklama modunu devre dışı bırakın. depolamadan bağlantıya girin ordan mtp seçin. telefonu bilgisayara bağlayın ve bu sefer mtp yüklerken başaralı olursunuz. hiç birşey sormadan belleğinize ulasın. lımonata içip verinızi aktarın

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Çözüm Buldum Yazanlar Birde Belirtirlerse. Xperia Z2 Kullaniyorum. Kullandığım Asus bilgisayarda (Windows7) telefonu görmüyor. Abimin kullandığı Acer(Windows/)'da görüyor.
regedit kısmında yazılan kaldırılacak satır bende yok.
Hata Ayıklama Modu Açık/Kapalı 2 Türlüde denedim Telefon bilgisayara bağlı değilken
Uygulamalrda MTP uygulamasında önbellek verisi yok.
Pc Companion yüklü.
Telefonu defalarca çıkartıp taktım Hata gider dediğimde MTP Aygıtı bulunamadı diyor
MSC Modundan hafıza kartına giriyorum onda sorun yok. MTP ayarları ile ilgili yardımcı olabilecek var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya nolur yardım edin kuruyorum yinede olmuyor t40 varben de olmuyor:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Windows Mediaplayer 11 kurmak isteyip de, doğrulama probleminden dolayı kuramayanlar!!!
İşte çözüm: (Hem XP ye, hem de Vista'ya kurulabiliyor)
1-Önce Win.Med.Player 11'i indirin:
2-Sağ tıklayıp winrar ile bi klasöre çıkartın.
3-Klasörün içindeki dosyalardan sırayla:
1- umdf.exe'yi kur.
2- wmdbexport.exe'yi kur.
3- wmfdist11.exe'yi kur.
4- wmp11.exe'yi kur.
Vatandaşın işi görülsün.
Hayırlı olsun MEDİA PLAYER 11 iniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sorun xp nin sahte olmasından xp yi lisanslarsanız sorun çözülür

şu adımları deneyim
1.xp yi lisanslayın
2.windows media player 11 yükleyin.
3.telefondaki mtp önbelleğini temizleyin uygulamalar tümü kısmından
4.telefonun bağlantı türlerini gözden geçirin.
5.regeditteki upperfilters dosyasını bulup silin.
6. bilgisayarınıza telefonun driverlarını yükleyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon gm discovery 2 mtp usb algılanamadı diyo acil yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Turan3068 in yazdığı aşağıdaki işlem kesinlikle işe yaramakta. Kendisine çok teşekkür ederim.
'regedit' diyip registry editörü açıyoruz.
- Sonra sırasıyla hkeylocalmachine>system>current control set>control>class'ı açıyoruz.
- Burada en altta yada bir üstünde “{EEC5AD98-8080-425F-922A-DABF3DE3F69A}” yazan yeri bulup tıklıyoruz.
- Sol tarafta açılan pencerede en altta Upperfilters adlı satırı sağ tıklayıp siliyoruz.

sonra kapatıp açın sonra usb yi bağlayın tanıması gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bende Upperfilters adlı satır yok ne yapacağım . Telefonum General Mobilde Android One

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:Lg g2 kullaniyorum fakat bilgisayar görmüyor
teşekkürler

S

SDN Okuru342111

SDN Okuru
usb geliştirici seçeneklerinden "usb hata ayıklamasi"ndaki tiki kaldirin öyle deneyin

sedagh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu mtpapp olan uygulamayı bulamıyorumm lütfen yardım edin samsung