Msn yeni şifre koydum eskı şifreyi bulma..

Bu konuyu okuyanlar

ramazancaglar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar windows8 bılgısayarımda msn ıle oturum acmıstım msn sıfremı unuttum ve baska bır pc den msn ıcın yenı sıfre aldım yenı sıfremle msn ye gırebılıyorum ama bılgısayarımda halen daha gırıs yapamıyorum heralde eskı sıfreyı ıstıyo bu yuzden msn de kı eskı sıfremı nasıl ögrenebılırım. şimdiden cevaplarınız için teşekkurler...

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
MSN :). Başka bir bilgisayar üzerinden oturumu kapat Windows 8 PC'den aç belki düzelir.

ramazancaglar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gülücükle olacak iş mi bu yorum atmıs olmak ıcın gulucuk atma kardesım işimiz var yardım edemeyeceksen dalgada gecme

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaş hotmail demek istemiş. Her şeyi de tiye almasak.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
eski şifreyi istemesi mümkün değildir, şifre değiştirdiysen artık şifren odur nereden girersen gir

ramazancaglar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mümkün degıldır dıyor ya zaten mumkun olmasa ben sıze sormam eskı sıfreyı ıstıyor yenısıyle acılmıyor. skype den gır dıyen akıllı arkadasım msn lafın gelısı outlook acık ama şifre sıkıntılı maksat mesaj olsun dıye konusma.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Daha önce yaşadığım bir problem çözümünü bilmeme rağmen sırf şu üslubundan dolayı yardım etmeyeceğim. Burda kimsenin amacı seninle dalga geçmek değil. Ben yardım etmem böyle bir üsluba yardım edecek arkadaşlar varsa da kendileri bilir.