Msn sizi engelleyenleri görün - Videolu anlatım!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Çok Asi

Asistan
%100 denendi ve kanıtlandı.

Msnde engelleyen siteleri piyasada bolca dolanıyor. Ama sonucunda ne oluyor. Ya sizin msn adreslerinizi ellinizden alıyorlar. Yada sizin msn adresinizi kullanarak sizin adınızla adres defterinizdeki arkadaşlarınıza reklam ve uygunsuz mail gönderiyorlar.

Bende bu durumdan dolayı bu tür sitelere alet olup zarar görmemeniz için videolu bir anlatım yaptım. Bu video ile msnde sizi engelleyenleri kesin ve net olarak görebilirsiniz.

Videoyu net olarak izleyemiyorsanız, videonun hemen altında 800x600 pixellik net görüntüye sahip video download linki mevcut bu linkten net görüntülü anlatımı indirip izleyebilirsiniz. Dosya boyutu 1,9 mb dir.

Eğer pcnizde codec yok ise vlc playeri veya k-lite mega codec packi googleda aratarak bulabilir ve kurabilirsiniz. Bu sayede videoyu rahatçada izleyebilirsiniz.

Buda video linki
http://www.isakoc.com/blog/msnde-sizi-engelleyenleri-gercekten-gorun/

m1903

Profesör
Kendi sitenin reklamını yapmak için güzel bir yol :D

Buna ek olarakta kimin engellediğini öğrenipte ne yapacaksınız ??? Sen bir halt etmişsindirki karşındaki seni engellemiştir.

Çok Asi

Asistan
Yo bazen bir arkadaşa borç verirsin o arkadaşta her akşam msnde olan birisidir ama nedense borç ödeme günü gelmeye başlınca o arkadaşı uzun zaman msnde göremezsiz meğer bana olan borcunu ödemediği hakkında ona soru soracağımı bildiği için beni engellermişte oda yine her akşam msne girermiş. Kendisine sorulduğunda ise yaa kaç gündür yoğunum msnde dahi giremiyorum dermiş. :)

Bunun gibi durumlarda işe yarıyo mesela.

mila12

Dekan
Onursal Üye
Bir farklı yöntem araçlar>seçenekler>gizlilik diyi kimin engellediğini görmek isterseniz ona sağ tıklayın sil çıkıyosa o kişi sizi engellemiştir.

cabbarcan

Profesör
mila12 dedi ki:
Bir farklı yöntem araçlar>seçenekler>gizlilik diyi kimin engellediğini görmek isterseniz ona sağ tıklayın sil çıkıyosa o kişi sizi engellemiştir.
+ 1 basit ve en etkilisi ;D

cazyyy

Asistan
cabbarcan dedi ki:
mila12 dedi ki:
bu durumda o kişi sizi silmiştir

Denedim ancak tutmadı konustugum arkadasa denedım gozukmuyor :D

cathlack

Profesör
cabbarcan dedi ki:
mila12 dedi ki:
O sadece sizi karşı taraf sildiğinde etkin olur
Msn engeli sil seçeneğini aktiflemez :!

Çok Asi

Asistan
mila12 dedi ki:
Bu yönteme çoğu yerde rastladım ama gerçekten başarılı olamadı. Eğer sil yazısı çıkıyor ise o kişi sizi engellemiş değildir sadece sizi hem msn listesinden hemde hotmail kişilerinden silmiştir. Yani %100 engellemiş manasına gelmez.

yer6

Profesör
mila12 dedi ki:
bu yöntem eski sürüm msnde işe yarıyo arkadaşlar.ama yeni versiyonlarda kaldırılmış durumda.msn 7.5 teydi sanırım...

Çok Asi

Asistan
live moduna geçince birçok eski yöntemde öldü maalesef. Çünkü işleyişi neredeyse tamamen değiştirdiler.

Çok Asi

Asistan
Sürüm farketmiyoki. Sadece profil bağlantısına gidicek düğmesi olsun yeterli.

T-rex

Doçent
daha kısayolu var msn den araçlar gizliliğe gir kişiye sağ tıkla sil çıkıyorsa engellemiştir ;)

keyfedeğer

Üyecik
Çok ilginç .. Bende işe yaramıyor. 8.5 kullanıyorum şu an. Arkadaş beni engellesede engellemesede "mesenger görünümünü" göremiyorum. Tersini denedik ben engelledim bu sefer o benim "mesenger görünümünü" gördü.

Msn space le alakası olabilir. Arkadaşta yok bende var.

harmonix

Üyecik
msn üzerinde kimin sizi listesinde blokladığına dair kesin, sağlıklı, %100 bilgi verebilicek bi yöntem, web sitesi, program mevcut değildir. bu mesajı farklı forumlarda 1000. yazışım sanırım :)

stat counter