Msn Listenizi Temize Çekin Programsız

Bu konuyu okuyanlar

Gorkem

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar ;

msn listemizde temizlik yapmak istiyoruz ama kimlerin bizi sildiğini veya biz eklediğimizde kabul etmediğini göremiyoruz ..istiyoruzki listemizde sadece listesinde olduklarım kalsın ...kolayı var....
önce msn yi kapatıyoruz hotmaili açıyoruz .. kişi listemizin hepsini seçip sil diyoruz ..
bi ileti geliyo silinsinmi diye evet diyoruz ...sildiğinde kapatıyoruz ...ve yeniden msn yi açıyoruz ..işte şimdi kimlerin listesinde gerçekten varsak onlar bizi eklemiş gibi görünüyo kabul ediyoruz .. böylece silenler ve kabul etmeyenler aradan elenmiş oluyo ...ve listeyi güncellemiş temize çekmiş aynı zamanda listesi dolan arkadaşlar için yer açmış oluyıruz .... yorumlarınızı bekliyorum tşk..

Chimera Not : Başlık düzeltilmiştir. Forum kurallarına dikkat ediniz.

eeemmmrrreeeee

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
arkadasım butun herkes sılındı kımse kalmadı .. allahtan kullanmadıgım msn de denedım ılk once .. dedıklerının aynısını yaptım .. denedın mı sen bunu paylasmadan once ..

Gorkem

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
denedim bende sorun olmadı :)

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bi kaç kişi daha denesin sona ben deniycem

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
contact listeni yedek aldıgın sürece sorun yaşamazsın.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
:D adamların listesi gitti hep hahahahahaha :D

sağol arkadaşım işime yarayacak bir özellik....

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Şimd yaptım dediğini 400 küsür kişi vardı 20 kişi geldi liste aynı hala 400 küsür var.... olmadı temizlenmedi....

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
gerek yok uğraşmayın..

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
myefsane dedi ki:
Şimd yaptım dediğini 400 küsür kişi vardı 20 kişi geldi liste aynı hala 400 küsür var.... olmadı temizlenmedi....

seni silen engelleyen olmamış demek:) aksien senin sildiklerin mi varmış ne onlarıda almışsın tekrar listeye.. :)

bende denemdim bilmiyorum gerekde yok zaten 200 civarında listem var bana bizararı yok:)

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
explosive_tx03 dedi ki:
myefsane dedi ki:

seni silen engelleyen olmamış demek:) aksien senin sildiklerin mi varmış ne onlarıda almışsın tekrar listeye.. :)

bende denemdim bilmiyorum gerekde yok zaten 200 civarında listem var bana bizararı yok:)

allala silmeleri lazımdı o adresi bayadır kullanmıyordum... ama çalışan varsa yazarsa sevinirim bende çalışmadı...