MSN E-Postalarını Firefox'ta Açın

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Windows Live Messenger'ın e-postaları sadece Internet Explorer tarayıcısında açabiliyor olması canınızı sıkıyorsa, çözüm burada.

MSN olarak da bilinen Windows Live Messenger bir süre önce yapılan güncellemeyle birlikte, e-posta kutunuza tıkladığınızda sadece Internet Explorer ile görüntüleme kısıtlaması getirdi. Bunu aşmak için ihtiyacınız olan iki şey var: Messenger Plus! Live ve StuffPlug.

E-Postalarını Kendi Tarayıcınıza Ayarlayın

İşleme başlamak için öncelikle Messenger Plus! Live'ı ücretsiz olarak buradan indirip kurun. Kurulum sırasında sponsor sayfası geldiğinde, "I refuse to give my support, don't install the sponsor" seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Aksi takdirde reklamlara boğulmanız mümkün.
msgplus-install-sponsor1231404631.jpg
StuffPlug 3 eklentisini buraya tıklayarak indirip kurun. Windows Live Messenger'ı açıp giriş yapın. Menüdeki StuffPlug 3 simgesine tıklayıp Options'a girin. General sekmesinde "Open all URLs in default browser" seçeneğini işaretleyin.
open-urls-in-default-browser1231404675.jpg
Bunun ardından varsayılan tarayıcınız ister Opera olsun ister Firefox, Messenger'da e-postalarınızı görüntülemek istediğinizde doğrudan o tarayıcıda pencere açılacak.

:: Takıldığınız yeri forumda sorun.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Yeni sürümde zaten öyle oluyor.Maile tıkladığımda Firefox'ta açıyor.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
işe yaramıyor. maillerde boş sayfa çıkıyor. linkler konusunda sıkıntı yok ama

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
2009 sürümünde arkadaşın dediği gibi zaten varsayılan tarayıcıda açıyor. Benimkisi Chrome.de açılıyor örneğin...

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
işe yaramıyor. maillerde boş sayfa çıkıyor. linkler konusunda sıkıntı yok ama

Beta sürümünde bahsettiğin hata vardı ama son sürümde bu sorun giderilmiş.En azından ben yaşamıyorum sorunu.Sadece parolanız kayıtlı değilse, yani login sayfasına yönlendirirse İspanyolca hotmail giriş sayfasına yönlendiriyor :)
Onun dışında bir sorun yaşamadım ben.Zaten parolalarım kayıtlı olduğu için İspanyolca sayfaya da sadece bir kez şahit oldum :)

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Abi Allah razı olsun çok güzel oldu. Ben ie yi hiç açmak istemiyordum böyle olunca şimdi bi daha açmam inşallah.

Bazı arkadaşlar sorun var demiş. Sorun yok. Bende varsayılan Chrome ve çok hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Abi Allah razı olsun çok güzel oldu. Ben ie yi hiç açmak istemiyordum böyle olunca şimdi bi daha açmam inşallah.

Bazı arkadaşlar sorun var demiş. Sorun yok. Bende varsayılan Chrome ve çok hızlı ve sorunsuz çalışıyor.