MSN E-Postalarını Firefox'ta Açın

Konusu 'SDN Haberleri/Makaleleri' forumundadır ve Alengirli tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. Alengirli

Alengirli Dekan

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

- MSN E-Postalarını Firefox'ta Açın

Windows Live Messenger'ın e-postaları sadece Internet Explorer tarayıcısında açabiliyor olması canınızı sıkıyorsa, çözüm burada.

MSN olarak da bilinen Windows Live Messenger bir süre önce yapılan güncellemeyle birlikte, e-posta kutunuza tıkladığınızda sadece Internet Explorer ile görüntüleme kısıtlaması getirdi. Bunu aşmak için ihtiyacınız olan iki şey var: Messenger Plus! Live ve StuffPlug.

E-Postalarını Kendi Tarayıcınıza Ayarlayın

İşleme başlamak için öncelikle Messenger Plus! Live'ı ücretsiz olarak buradan indirip kurun. Kurulum sırasında sponsor sayfası geldiğinde, "I refuse to give my support, don't install the sponsor" seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Aksi takdirde reklamlara boğulmanız mümkün.
    StuffPlug 3 eklentisini buraya tıklayarak indirip kurun. Windows Live Messenger'ı açıp giriş yapın. Menüdeki StuffPlug 3 simgesine tıklayıp Options'a girin. General sekmesinde "Open all URLs in default browser" seçeneğini işaretleyin.
    Bunun ardından varsayılan tarayıcınız ister Opera olsun ister Firefox, Messenger'da e-postalarınızı görüntülemek istediğinizde doğrudan o tarayıcıda pencere açılacak.

:: Takıldığınız yeri forumda sorun.

Yazan: Erhan Kahraman
    SDN - http://shiftdelete.net

2. winstoncash

winstoncash Profesör

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni sürümde zaten öyle oluyor.Maile tıkladığımda Firefox'ta açıyor.

3. pesimist

pesimist Administrator Yönetici Admin

Beğenileri:
    858
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir
    işe yaramıyor. maillerde boş sayfa çıkıyor. linkler konusunda sıkıntı yok ama

4. eratosten

eratosten Doçent

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    2009 sürümünde arkadaşın dediği gibi zaten varsayılan tarayıcıda açıyor. Benimkisi Chrome.de açılıyor örneğin...

5. winstoncash

winstoncash Profesör

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Beta sürümünde bahsettiğin hata vardı ama son sürümde bu sorun giderilmiş.En azından ben yaşamıyorum sorunu.Sadece parolanız kayıtlı değilse, yani login sayfasına yönlendirirse İspanyolca hotmail giriş sayfasına yönlendiriyor :)
    Onun dışında bir sorun yaşamadım ben.Zaten parolalarım kayıtlı olduğu için İspanyolca sayfaya da sadece bir kez şahit oldum :)

6. leylek

leylek Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. hellmarch

hellmarch Profesör

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Çalışıyor gayet güzel. :)

8. yusufsan21

yusufsan21 Dekan

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    Abi Allah razı olsun çok güzel oldu. Ben ie yi hiç açmak istemiyordum böyle olunca şimdi bi daha açmam inşallah.

Bazı arkadaşlar sorun var demiş. Sorun yok. Bende varsayılan Chrome ve çok hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

9. yusufsan21

yusufsan21 Dekan

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    Abi Allah razı olsun çok güzel oldu. Ben ie yi hiç açmak istemiyordum böyle olunca şimdi bi daha açmam inşallah.

Bazı arkadaşlar sorun var demiş. Sorun yok. Bende varsayılan Chrome ve çok hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

Sayfayı Paylaş