Msn açılışında donma problemi

Bu konuyu okuyanlar

zaferengur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar adresimi 100 küsür kişi eklemiş. Oturum açıyorum hepsi birden geliyor ve haliyle msn donuyor. 45 dk filan bekledim düzelmedi ve kapandı msn. Var mı bir çözümü ?

Mod. not: Kalın yazmayalım

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
mail adresine gir ve 100 küsür kişiyi manuel olarak eklemeyi dene..
iyi çalışmalar..

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Aynı sorun bende de yaşandı bir iki kere denedim sonra bekledim Düzeldi Biraz sabret eminim düzelir biraz da sisteminin durumuna göre :=) eski bir msnde oturum açmayı dene. benimkiler 200e yakındı işte resmi :)

benimbu.jpg

zaferengur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Daha doğrusu ben kişileri sildim ama engellemeden sildiğim için oluyor diye düşünüyorum. Sildiklerim geri geliyor. Msn Live sürümünde böyle yapıyor. Fakat şuanda 9 kullanıyorum ve bir sorun yok. Ama gittiğim her yerde de 9 olmadığı için bu sorunu umarım hallederim. Sabırla beklemekden başka çare yok sanırım. İlginiz için Teşekkürler.

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bi Msn manyaa ve uzmanı olarak söylüyorum. Bak ne yap biliyomusun araclar>secenekler>gizlilik buraya gir girmeden önce msn listeni bi güzel temizle silerken hotmailden de kaldirilsinmi sorularina evet de msn temizledikten sonra gizlilik kısmında kisileri göreceksin engellediklerin ve engellemdiklerin. bunlarin hepsini en alttan baslayarak delete diyerek git seni silenleri silecektir %90 olarak msn temizlenecektir daha sonra apply uygula demeyi unutma.. senin zamanla eklediklerin veya seni ekleyenler msnden de silsen hotmailden de kaldirsan burda birikir ve msnde bu hesabin yavas acilmasina kitlenmelere ve donmalara neden olur.. umarım isine yaramistir. Tesekkürler..