MSI PUBG INVITATIONAL Powered By GEFORCE RTX

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


DarkOrbits

Üyecik
Katılım
12 Eki 2018
Mesajlar
29
Puanları
1
Bir seneyi aşkın bir süredir MSIGAMINGTR Twitch kanalı üzerinden ilgi çekici içerikleri, her gün oyuncularla buluşturan MSI Türkiye, kanalın yeni dönemini kutlamak için oyun dünyasından tanınan yayıncılar eşliğinde yapılacak bir PUBG turnuvası düzenliyor.

17 Mayıs Cuma saat 21:00’da üzerinden yayınlanacak olan PUBG turnuvası toplam 3 etaptan oluşuyor.

• Birinci etap ısınma ve eğlence amaçlı. Herkes aynı bölgede toplanacak ve silah kullanmadan, sadece çıplak elle mücadele edilecek. Kazanan kişi, satışı yapılmayan, çok özel bir ödüle sahip olacak.

• İkinci etap, 3 turdan oluşacak ve sadece özel davetliler eşliğinde gerçekleşecek. Puan tablosu üzerinden ilk 3’e girenler aşağıdaki ödüllerin sahibi olacak:


MSI GEFORCE RTX 2080 Ti Lightning Z

MSI GEFORCE RTX 2080 Gaming X Trio 8G

MSI GEFORCE RTX 2070 Gaming X 8G• Üçüncü etaba yayıncılar seçtikleri bir takipçisi ile katılacak. Duo squad formatında kurgulanan etapta, izleyiciler sevdikleri yayıncılar ile PUBG oynamanın keyfine varırken dereceye girmeleri halinde unutamayacakları bir ödülün sahibi olacaklar.

MSI GEFORCE RTX 2060 Gaming Z 6G

MSI GEFORCE GTX 1660 Ti Gaming X 6G

MSI GEFORCE GTX 1660 Gaming X 6G


İzleyenler de kazanıyor


Yayın sırasında yapılacak çekilişle, izleyicilere de MSI GEFORCE GTX 1660 Ti Gaming X 6G başta olmak üzere anakart, PC Kasası ile birlikte MSI GAMING klavye, mouse, kulaklık, sırt çantası ve Steam kodu gibi ödüller verilecek.

Sevilen yayıncılar birarada!

Sunumunun Mete “EastergamersTV” Özbey tarafından gerçekleştirileceği bu büyük etkinliğe, WTCN, Jahrein, KendineMüzisyen, Mithrain, Elraenn ve Grimnax ile birlikte yaklaşık 30 Twitch ve Youtube yayıncısı katılıyor.

252e36d3a384465b07dc3142afaddefc.jpg
 
Üst
stat counter