Bu konuyu okuyanlar

Faradaysch

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Bilgisayara ses sürücüsünü yükledim olmadı başka işletim sistemi denedim olmadı bilgisayarın onboard ses kartından ses alamıyorum her türlü güncellemeyi yaptım ne kadar forum varsa gezdim hala bilgisayardan ses gelmiyor servise gönderdim sorun bulamadıklarını ses alabildiklerini söylediler

Kutluhan Özbakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Muhtemelen teknik servis bizde çalışıyor diyerek size yalan söylemiş olabilir, teknik bir arıza olması muhtemel driver ile alakalı olacağını düşünmüyorum

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Donanımsal arıza var. Değişim isteyin.

Faradaysch

Asistan
Reaksiyon puanı
72
ses sistemi denedim kulaklık denedim ayrıca ses sistemini optik kablo ile bağladım olmadı
Realtek sürücüsü programlar yüklü olarak gözüyor msi sitesinden indirdim fakat aygıt yöneticisinde ekran kartının HDMI ses kartını görüyor onboard ses kartını görmüyor bios üzerinden ses kartı pasif mi diye baktım aktif görünmekte

Faradaysch

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Bugün ikinci kez servise verdiğim anakart servisten geldi.Servis fişinin üstünde bios güncellendi windows ortamında kulaklıktan ve hoparlörden ses alındığı yazıyor.Ürünü aldım eve getirdim sıfırdan işletim sistemini kurdum drıverları yükledim fakat ses yine yok.1 ay önce aldığım anakartı 1 kez bile kullanamadım iade istiyorum ürünü aldığım yer biziö elimizde olan bişey değil diyor topu msi teknik servise atıyor onlarda üründe sorun yok deyip geri gönderiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sistem Özellikleri;
Amd Ryzen 1600x İşlemci
Kingston Hyperx 3200 MHZ 8 GB Ram
Msi Mortar Artıc B350m Anakart
Msi Geforce Gtx 1050 Tİ 4GT OC
Corsair VS 80 Plus 450 watt Güç Kaynağı
Yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme: