Msi gl75 9sd Hakkında önerileriniz?

Bu konuyu okuyanlar

nuri.mny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
1)Linkteki laptop diğer sitelerde 2000 tl farkla satılıyor acaba incehesap dolandırıcı mı elden mi satacak pcleri mi bozuk?
2)Msi nasıl laptop alınır mı
3)Bu laptopun incelemesi var mı
Sorularıma cevap verip varsa da değerli önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar çünkü çok uğraştım bu parayı biriktirmek için çöpe gitsin istemiyorum

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
1)Linkteki laptop diğer sitelerde 2000 tl farkla satılıyor acaba incehesap dolandırıcı mı elden mi satacak pcleri mi bozuk?
2)Msi nasıl laptop alınır mı
3)Bu laptopun incelemesi var mı
Sorularıma cevap verip varsa da değerli önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar çünkü çok uğraştım bu parayı biriktirmek için çöpe gitsin istemiyorum

Ben msi gp63 8re kullanıyorum. Genel olarak Msi dan memnun kaldığımı söyleyebilirim. Gl serisi gp ve ge gibi üst seviyeleriyle aynı soğutma sistemini kullanıyor. Soğutma konusunda bir endişeniz olmasın. Ekran, malzeme kalitesi gibi özellikleri gl kullanan arkadaş söylerse daha yararlı olur

nuri.mny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben msi gp63 8re kullanıyorum. Genel olarak Msi dan memnun kaldığımı söyleyebilirim. Gl serisi gp ve ge gibi üst seviyeleriyle aynı soğutma sistemini kullanıyor. Soğutma konusunda bir endişeniz olmasın. Ekran, malzeme kalitesi gibi özellikleri gl kullanan arkadaş söylerse daha yararlı olur
Nereden aldınız laptop u parayı topluyoruz bu sefer de güvenilir yer arıyoruz valla çok yoruldum :)

Reaksiyon puanı
390
Hocam bazı bilgisayarlar indirime girebiliyor. Bu bir tek incehesap ta değil aynı zamanda diğer sitelerde de oluyor. Epeyden fiyatlarada baktım dediğiniz gibi 1500-2000 TL lik fiyat farkları var. Ben geçmişte incehesaptan oyuncu kulaklığı almıştım. O zaman yaptığım araştırmalarda sitenin güvenilir olduğu belirtilmişti.

nuri.mny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam bazı bilgisayarlar indirime girebiliyor. Bu bir tek incehesap ta değil aynı zamanda diğer sitelerde de oluyor. Epeyden fiyatlarada baktım dediğiniz gibi 1500-2000 TL lik fiyat farkları var. Ben geçmişte incehesaptan oyuncu kulaklığı almıştım. O zaman yaptığım araştırmalarda sitenin güvenilir olduğu belirtilmişti.
Alıyorum o zaman :/

Reaksiyon puanı
390
Alın hocam bence bi sorun çıkmaz. Yani, geçmişte bende alışveris yapmıştım bir sorun çıkmadı.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Nereden aldınız laptop u parayı topluyoruz bu sefer de güvenilir yer arıyoruz valla çok yoruldum :)

Geçen sene Black Friday de almıştım hepsiburada dan. Normal fiyatından 3,5 4 bin lira aşağıda aldım. Black Fridayi beklemenizi tavsiye ederim. Gl den daha üst seviye bir seri alabilirsiniz

nuri.mny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkür ederim kardeşim :)

nuri.mny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Vatan bilgisayardan 9780 tl ye msi i7 9750H 2.6ghz 16gb 256gb ssd 1 tb hdd 1660ti 6gb win10 u aldım arkadaşlar pahalı gibi sizce nasıl bir alışveriş olmuş :/

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Hayırlı olsun. Msi iyi bir tercih olmuş. Güle güle kullanırsınız artık :)

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
sizi üzmeyecek bir bilgisayar almışsınız hayırlı olsun :) Msi candır

nuri.mny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3