MSI GL62M 7RD-609XTR

Bu konuyu okuyanlar

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
NVIDIA GeForce GTX 1050 (Notebook)

Bu cihaz Gtx1050 ekran kartını sahip ve fiyatı 3500 lira şahsen asla kaçırmazdım sırf ekran kartı için bile alınır. Her oyunu Full Hd ayarlarda Ultra'da çalıştırabiliyor. Ayrıca işlemci olarak 7. nesil kullanıyor.

MSI GL62M 7RD-609XTR Intel Core i5 7300HQ 2.5GHz / 3.5GHz Fiyatı

Mağazalara geldiğinde incelemeye gideceğim.

Bütçesi 3500 lira olanlar kaçırmasın derim.

Ayrıca bütçesi 4000 olan arkadaşlarımız Gtx1050Ti bekliyebilirler onunda 4000 lira gibi bir fiyat seviyesinde geleceğini düşünüyorum..

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Bunun fiyatı 2900 küsürdü doğan group yine bonzaiye başlamış

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Nerede 2900'dü yav 2900'se gidip alayım hemen :D Gtx1050'li cihaz o fiyata kaçmaz :D
2900'e koydukları zaman şaşırmıştım, galiba hata yaptıklarını farkettiklerinde anında değiştirmişler. Şuan bana göre hiçbir ürün fiyatını haketmiyor. Dolar düşsün öyle konuşuruz.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
2900'e koydukları zaman şaşırmıştım, galiba hata yaptıklarını farkettiklerinde anında değiştirmişler. Şuan bana göre hiçbir ürün fiyatını haketmiyor. Dolar düşsün öyle konuşuruz.
Yani orası öyle :D Zaten biz 1 ay konuştuk bu konuyu :D Dolar düşmüyecek bunuda biliyoruz :D Ama bu dolar kuruna rağmen iyi fiyat :D

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Dolar daha çok artacak deniyor kesin birşey yok tabi ama şimdi alsak dolar düşerse zarar edeceğiz fakat şimdi alsak dolar artarsa bu seferde kar ediyoruz. Ne yapacak bu millet :)

Mayfield

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam dizüstü alıcağım sırada denk geldim.1 hafta bekledim hatta belki düşer dolar diye. Şansıma böyle bir bilgisayar indirime girdi.Mühendislik öğrencisiyim 3 boyutlu tasarım programları öğrenmeye başladık emektar naza çekiyor artık :D Oyun pek oynamıyorum, emektar yüzünden sanırım.Yakın zamanda siparişi vericem ya bugün yada yarın. Sizce sipariş vermeli miyim ? Asus i7-6700HQ , 4 Gb Gtx 950m,16 Gb Ram'i olan bilgisayar aklımı kurcalıyor daha ucuz öğrenciyiz abi :D

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Tam dizüstü alıcağım sırada denk geldim.1 hafta bekledim hatta belki düşer dolar diye. Şansıma böyle bir bilgisayar indirime girdi.Mühendislik öğrencisiyim 3 boyutlu tasarım programları öğrenmeye başladık emektar naza çekiyor artık :D Oyun pek oynamıyorum, emektar yüzünden sanırım.Yakın zamanda siparişi vericem ya bugün yada yarın. Sizce sipariş vermeli miyim ? Asus i7-6700HQ , 4 Gb Gtx 950m,16 Gb Ram'i olan bilgisayar aklımı kurcalıyor daha ucuz öğrenciyiz abi :D
Vermelisin al kaçırma

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442

Oyun fazla oynamıyorsan Asus alınabilir ama MSI daha uzun gider sana çünkü hem 7.nesil işlemci hemde GTX1050 var. Laptoplarda en önemli 2 parça işlemci ve ekran kartıdır çünkü bu iki parça değiştirilemez. O yüzden almışken bu ikisini olabilecek en iyi donanıma sahip olanı almalısın. Sonuçta 8 gb ram işini görmezse arttırabilirsin, m2 sata slotu var SSD takabilirsin, ayriyetten sonradan Windows 10 'da yükleyebilirsin fakat ekran kartı ve işlemciyi değiştiremezsin.

Mayfield

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
#HakkıAlkan'ninAskerleriyiz :D Teşekkür ederim düşünceleriniz için,başta gaza geldim sanırım :D

kararlimuhendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gidip gormem lazim o kasa ellenecek egilip bukulecek. ekrani ips olsa iyiymis 3 bin uzeri ips olmali yazik bu para panel led ekrana verilmez

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
gidip gormem lazim o kasa ellenecek egilip bukulecek. ekrani ips olsa iyiymis 3 bin uzeri ips olmali yazik bu para panel led ekrana verilmez
IPS paneli ne yapacaksınız oyun bilgisayarında ? Oyun bilgisayarında gecikme oranlarının düşük olması çok önemlidir. O yüzden bunu en iyi sağlayan MAT LED ekrandır diye düşünüyorum. IPS paneller daha çok tasarım ve fotoğrafla uğraşan insanlar içindir. Aralarındaki gecikme süresi çok çok az demeyin. Oyunlarda bırakın saniyeyi milisaniyenin bile önemi var. MSI çoğu bilgisayarına koymuyor IPS. Çok pahalı bilgisayarlarında oluyor ama onlarında hertzleri yüksek oluyor.

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu bilgisayar şuanda 3.387 Tl Vatan da. Hocam 4-5 yıllık kullanım için alsam beni götürürmü ? CS GO ,COD ve NFS oynamayı planlıyorum