Msi gl62 hepsiburada yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Oyunlarda çok ağır olanlar dışında bir fark olmaz. Çizim programlarında ise çok profesyonel şeyler yaparsanız fark olur.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Merhaba.Hepsiburada da gözüme takılmıştır i5li versiyonun site linkini atarsanız daha iyi bir yorum yapabilirim.Hatırladığım kadarıyla i5li versiyonunda gtx950m ekran kartı bulunuyordu ve bu bir avantajdır.940m yerine gtx950m almak daha iyidir.İkincisi ise 6300hq da çok iyidir kararsızlığa düşmenize gerek yok i5'i alın geçin ha tabiki i5'in 940m lik modelini atıcaksanız i7 versiyonunu alın.

Themsday

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba.Hepsiburada da gözüme takılmıştır i5li versiyonun site linkini atarsanız daha iyi bir yorum yapabilirim.Hatırladığım kadarıyla i5li versiyonunda gtx950m ekran kartı bulunuyordu ve bu bir avantajdır.940m yerine gtx950m almak daha iyidir.İkincisi ise 6300hq da çok iyidir kararsızlığa düşmenize gerek yok i5'i alın geçin ha tabiki i5'in 940m lik modelini atıcaksanız i7 versiyonunu alın.

Özür dilerim i5 li versiyonu diye direk işlemciyi atmistim i5 li versiyon linki

MSI GL62 6QD-079XTR Intel Core İ5 6300HQ 2.3Ghz 8GB 1TB Fiyatı

Özellikleri aynı tamamen sadece işlemcileri farklı o kadar

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Tabiki i5'liyi al hocam sadece işlemci demişsin ama ekran kartlarıda farklı.İ5inki gtx950m daha iyi.

Themsday

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tabiki i5'liyi al hocam sadece işlemci demişsin ama ekran kartlarıda farklı.İ5inki gtx950m daha iyi.

Evet dikkatsizligim sonucu görmemişim teşekkür ederim :) bi sorun daha var bu cihazda pik gömülü ve ben oyun u şarjda oynadıkca pil ömrü azalmaz mi bi forum da biri oyun oynarken sarj olmuyor sadece priz den elektrik alıyor yazmıştı ama ne kadar doğru bilmiyorum

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Msi gl62'de şarjınız %90 üstündeyse ve şarj cihazı takılıysa pil dolmuyor sadece prizden direk elektirik alıyor benim bildiğim bu kadarı buda pil ömrü için yapılmış bir sistem heralde.Çok fazla bilgim yok.

Themsday

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Msi gl62'de şarjınız %90 üstündeyse ve şarj cihazı takılıysa pil dolmuyor sadece prizden direk elektirik alıyor benim bildiğim bu kadarı buda pil ömrü için yapılmış bir sistem heralde.Çok fazla bilgim yok.

Eger öyle ise güzel bi sistem olmuş :)) youtube da bi kanal buldum GameGangsta diye bu bilgisayarın oyum testlerini yapıyor çok faydalı oldu almak isteyen olursa bakabilir oyun performansı çok yüksek bi bilgisayar bence fiyatına göre

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Evet dikkatsizligim sonucu görmemişim teşekkür ederim :) bi sorun daha var bu cihazda pik gömülü ve ben oyun u şarjda oynadıkca pil ömrü azalmaz mi bi forum da biri oyun oynarken sarj olmuyor sadece priz den elektrik alıyor yazmıştı ama ne kadar doğru bilmiyorum
Prizdeyken bir şey olmaz. Haftada bir %5'e boşaltıp doldurursanız pil sağlığını korumuş olursunuz.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
MSI Gl serisi başlangıç oyun bilgisayarlarına hitap ediyor zaten.Turbo fanı filanda var ısındığı zaman açılabilen,gerçekten güzel bir ürün.