Msi GE60

Bu konuyu okuyanlar

smilewinks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhabalar, yeni mezun olmuş bir endüstriyel tasarımcıyım. 3ds max, sketchup, autocad, solidworks gibi mühendislik mimarlık programlarını kullanacağım fakat bütçem sınırlı 3 bin tl gibi bir rakam var en fazla bende malum dolardan dolayı sıfır alamıyorum ikinci el notebooklara baktım bir cihaz buldum Msi GE60 özellikleri şöyle;
2016 çıkışlı bir cihaz
I7 4. Nesil 4720 işlemci
8 gb ram
Nvidia gtx960m 2 gb
128 gb ssd
Cihazı 3 bin tlye alacağım.
2 3 senelik götürmesi için bu cihazı almayı planlıyorum sizce almalı mıyım? Yorumlarınızı bekliyorum
s8.gif

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Öncelikle herkese merhabalar, yeni mezun olmuş bir endüstriyel tasarımcıyım. 3ds max, sketchup, autocad, solidworks gibi mühendislik mimarlık programlarını kullanacağım fakat bütçem sınırlı 3 bin tl gibi bir rakam var en fazla bende malum dolardan dolayı sıfır alamıyorum ikinci el notebooklara baktım bir cihaz buldum Msi GE60 özellikleri şöyle;
2016 çıkışlı bir cihaz
I7 4. Nesil 4720 işlemci
8 gb ram
Nvidia gtx960m 2 gb
128 gb ssd
Cihazı 3 bin tlye alacağım.
2 3 senelik götürmesi için bu cihazı almayı planlıyorum sizce almalı mıyım? Yorumlarınızı bekliyorum
s8.gif

Bende buna benzer bir ürün var , kurgu işlerim için kullanıyorum daha hiç yarı yolda bırakmadı , mühendislik programlarında da eminim yeterli olacaktır :cool:

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
3000 TL'ye belki daha iyi bir şey bulunabilir. Bakayım biraz.

smilewinks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende buna benzer bir ürün var , kurgu işlerim için kullanıyorum daha hiç yarı yolda bırakmadı , mühendislik programlarında da eminim yeterli olacaktır :cool:
Sizin cihazın modeli nedir?
3000 TL'ye belki daha iyi bir şey bulunabilir. Bakayım biraz.
Yaklaşık 1 haftadır çok araştırdım ama sıfır cihaz yok diyebilecek kadar az ikinci el olarak bunu buldum ama beni 1 sene sonra yarı yolda bırakmasından korkuyorum

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Hocam ben i7 6700HQ ve GTX 950m'li bir laptop gördüm MSI. O daha mantıklı olacaktır işlemci yüzünden.