MSI GAMING APP Garanti sonlandırır mı???

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MSI GAMING X GeForce GTX 1060 6GB ekran kartım var ve OC, LED, Fan gibi ayarlar yapmak için MSI Gaming App indirmek istiyorum fakat bunun ekran kartı garantime bir sıkıntısı olur mu?

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Hayır olmaz.

Death Mark

Onursal Üye
@Görkem Say 'ada sorabilirsin. :)

Death Mark

Onursal Üye
O tür programlar sakıncalı değildir. :D
Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Yeri gelmişken bende sorayım , bende laptopumun içini açıp temizledim garantiyle ilgili bi sıkıntı olurmu , olur diye düşünüyorum ama yine de sorayım :)
Laptop modeline ve markanın tutumuna bağlı değişir.Ben Dell 7567 modelini kullanıyorum, istediğim gibi açıp temizlik veya parça değişimi yapabiliyorum garantiden taviz vermeden.Tamamen firmanın tutumu ile alakalı yani :)

İşlemcide ki gibi aşırı bir O.C. durumu yok zaten o yüzden yapabilirsin.Zaten adamlar limitini ona göre ayarlıyor.Kasa içi fan durumunda iyiyse bas gitsin :)
Yaw zaten kasada 4 Fan var ekran kartında 2 fan içerisi buz dolabı gibi de sadece kısaltır mı onu merak ediyom

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yaw zaten kasada 4 Fan var ekran kartında 2 fan içerisi buz dolabı gibi de sadece kısaltır mı onu merak ediyom
Mesela Gaming Modda tutsam sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleme:

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mesela Gaming Modda tutsam sıkıntı çıkar mı?
Sıkıntı olmaz.Sen oyun oynamıyorken ekran kartı kendi performansını ayarlar zaten.Yinede deneyip ısı değerlerini kontrol etmen gerekecek.Aradaki fark 3-5 derece ise bir şey olmazda 8-9 dan sonrası sıkıntı.

stat counter