MS Word 2007'de başlık numaralandırma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Selamlar arkadaşlar;

Proje yazıyorum ve başlık numaralandırma da problem yaşıyorum. Örnek verecek olursak;

1. Çevre Muhasebesi
1.1 Çevre Tanımı
1.2 Çevreyi Oluşturan Etmenler

gibi başlıklar var. Bu başlıkların numaralandırmasını otomatik olarak nasıl yapabilirim? Yani ben Çevre Muhasebesinin numarasını ''1'' değil de ''2'' yapınca altındaki başlıklarında numaraları değişecek.

Şimdiye kadar elle yaptım fakat bunun çözüm olmadığını gördüm. Bazı yerlerde numaraların sıralamaları değişti vs.

Bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Selamlar arkadaşlar;

Proje yazıyorum ve başlık numaralandırma da problem yaşıyorum. Örnek verecek olursak;

1. Çevre Muhasebesi
1.1 Çevre Tanımı

gibi başlıklar var. Bu başlıkların numaralandırmasını otomatik olarak nasıl yapabilirim? Yani ben Çevre Muhasebesinin numarasını ''1'' değil de ''2'' yapınca altındaki başlıklarında numaraları değişecek.

Şimdiye kadar elle yaptım fakat bunun çözüm olmadığını gördüm. Bazı yerlerde numaraların sıralamaları değişti vs.

Bunun belki yararı dokunur. Bir bak istersen.
--- Gönderi Güncellendi ---

Bunun belki yararı dokunur. Bir bak istersen.

Çok sağolasın. Aradığım buydu.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
@Odessa

Yalnızlığı forumda bile yaşayan, kendi işimi kendim hallederim diyen koca yürekli adam :D

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Forumun durumunu anlatan konu. Bakıp bakıp ders alsın alması gerekenler.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Selamlar arkadaşlar;

1. Çevre Muhasebesi
1.1 Çevre Tanımı

Sen bunu içindekiler bölümü için mi yapacaksın? İçindekiler bölümü yapmanın kısa yolu var.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Sen bunu içindekiler bölümü için mi yapacaksın? İçindekiler bölümü yapmanın kısa yolu var.
İçindekiler bölümünü ''Düzey 1'', ''Düzey 2'' vs. şeklinde başlıkları seçerek yapmıştım. Şimdi bu istediğim şeyi içindekiler bölümüne uyguladım. Sonra da yazıdaki başlıklar içinde uyguladım. Şuan otomatik olarak sayılar değişiyor.