Mp4 olarak indirdiğim video açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

alpay034

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Youtube Downloader HD programını kullanarak you tube den film indiriyorum mp4 olarak işaretliyorum indikten sonra filmi açıyorum fakat media player de açılmıyo ama aynı ayarlarda leyla ile mecnun un bölümlerini indirdiğim zaman açıyo bu neden oluyo bunu döbüştüremezmiyim. total video converter programı demeyin o açılmadı bende

emekçi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
media playerda ya codec ler seçili değildir yada format mp4 değildir.vlc player yükle onunla izle hiç uğraşma media player la...

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Süper converter programini deneyebilirsin.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Internetten indirirken sadece kaydet.
Dosyanın soyadını değiştirme.
Ben IWisoft Free Video Converter kullanıyorum.
Ücretsiz ve çok yetenekli.
Öneririm.

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Free MP4 video converter'ı tavsiye ederim hızlı ve güzel.

PTM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Video formatlarını çeviren programlardan zaten diğer arkadaşlarımız bahsetmişler.
Youtube, DailyMotion, Vimeo, Metacafe vs.. siteler, genellikle bünyelerinde Mp4 ve Flv formatlarını barındırıyorlar. Yine de uzantı karmaşasına kapılmamak için farklı bir yöntemi de göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz:
Dosyanız indiyse onu bir metin editörü ile açın. (İtiraf ediyorum, not defteri 1 MB lık bir dosyayı bile epey sallanarak açar). Daha hızlı bir sonuç için Winword' u deneyebilirsiniz. Elbette ki Winword, dosyanızı açmadan önce metin belgesi olmadığı için dil seçeneklerini sunduğu bir ekran getirecektir. Bize de lâzım olan kısım burası zaten. Dosyanın ilk birkaç satırına hızlıca göz atın:

En başta FLV varsa dosyanızın gerçek uzantısı inerken ne olarak gelirse gelsin .FLV' dir.
İlk 4-5 satırda gözünüze ftypmp42 ve/veya isommp42 ifadeleri çarpıyorsa dosyanızın gerçek uzantısı .Mp4' tür.
İçeriğiyle çakıştığında uzantısını elle (bir program kullanmadan) değiştirebilirsiniz. Zira bazı video oynatım programları, görünen uzantı doğru olmadığında video dosyanızı açmayabiliyor.

Bilinen tüm MP4 / QT - ftyp tanımlamalarının listesine buradan ulaşabilirsiniz (Ben de henüz inceleme aşamasındayım).

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı sorunu yaşıyorum uzantısını nasıl değiştirecem ?

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
bende aynı sorunu yaşıyorum uzantısını nasıl değiştirecem ?

Uzantısını değiştirmekle videonun formatı değişmez. Bunun için video formatını dönüştürebilen bir yazılım kullanmalısınız. Ama indirdiğiniz videoyu açmadan sıkıntınız var ise vlc media player birçok formatı destekliyor. deneyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar............. mp4 no supported tracks found...... hatası nedir nasıl giderilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vlc ilede denedim, codec dediler onu yükledim sonra gom u yükledim onlada olmadı. görüntü var ses yok
aciil yardım lütfen :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bi detay var yalnız : inen videolar "mp4" değil, büyük harfli olarak yani "MP4" şeklinde iniyor. bugüne kadar rastlamamıştım. ne zaman ki uzantı büyük harfe döndü videolar açılmamaya başladı. Ne dersiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadslar sansung win i8552 kullanıyorum bılgisayardan ızledıgım mp4 formatındakı videoları telefon da ses var goruntü yok bu konuda bılgısı olan var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mereba arkadaslar ben ıdmden fılm ındırıyorum flasa takıp tbden ızlemeye calıstıgım zaman acılmıo sorunu ne olabılır media get den ındırdıgım zaman acılıo ama medıa getde viruslu oldugu ıcın ıdm ıyı ama ayarlarını soylermısınız filmı tvye yukledıgım zaman acılmıor

oguzhann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden Youtube Downloader HD programını kullanarak eziyet çekiyorsun anlamış değilim Internet Download Manager Programını kur hem downloadları tarayıcı download eklentilerinden hızlı yap hemde youtebe daki videoları Internet Download Managerın video indirme eklentisiyle mp4 formatında indir videloarı açmadan önce üstüne Klite Mega Codec Pack yazılımını kurduktan sonra izlemeye başlayabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kendi Bilgisayarımdan MP4 e video atıyorum. Videoyu açmayı deneyince ((( Format Hatası ))) diyor ve videoyu açmıyor. Ne yapmalıyım llütfen söyleyin... :(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bndedei oluyor

freee m4 video programı var iniyor ama dosyalarımda bu dosya açılamıyor diyor yardım edermisinz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen kardesım uzugunuz destekleyemıyoruz yazısı gelıo telefonu kırdırtcaklar yaa ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de aynı şeyleri denedim senden tek farkım bende ses var görüntü yok :crying:
diğer sitelerden indirdiğim videolar açılıyor YouTube dekiler açılmıyor :unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::mrgreen::drool::):turned:Arkadaşlar arkadaşlar bunun cevabı bende Bunun cevabını solemem ıcım sızde bana yardım edeceksınız ben ınternet sıtesınden bır fıl ındırıyorum ve fıl bayaz sayfa olarak kalıyor buna cozum olarak ne yapapbılım :D lutfen yardımdı olun bende olacam sıze yardımcı sıze yardımcı olmak ıstıyom ama sızde olun