MP3Gain ile şarkıların ses seviyelerini eşitleyin!

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
mp3gain.jpg
Gerek telefonlar, gerek taşınabilir mp3 çalarlar, gerekse bilgisayarlarımızda, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında olan mp3 formatlı müziklerimiz için günün en faydalı yazılımı!Eğer sıkı bir müzik dinleyicisiyseniz bazı mp3′leriniz bangır bangır çalarken bazıları için kulağınızı hoparlöre dayamak zorunda kalmanın ne kadar can sıkıcı olduğunu bilirsiniz. İşte bu can sıkıcı problemi kökünden kaldıracak, hatta sesinden memnun kalmadığınız telefon ya da mp3 çalarınıza tekrar bir şans vermenizi sağlayacak MP3Gain adlı bu küçük, Türkçe ve ücretsiz yazılım bugünkü konuğumuz. En iyisi burda söylenenleri yapın ve müziklerinize tekrar kulak kabartın!

Program stadart kurulumun ardından Türkçe açtığımız program aşağıdaki gibi bir pencerede karşılıyor bizi.
Dizin ekle’ye tıklayarak önce Mp3′lerimizin bulunduğu klasörü seçmeli Daha sonra Hedef “Normal” Ses yazan bölümdeki 89 değerini dilediğimiz gibi değiştirmeli ( Ben 100 olarak değiştirdim ve çok iyi sonuç aldım ) ve ardından parça kazancına tıklamalalıyız. Arşivinizin büyüklüğüne göre oldukça kısa bir sürede işlemleri yapıp bitiriyor ve size işlemler bittikten sonra müziğin keyfini çıkarmak kalıyor. Güle güle kullanın.

MP3Gain ücretsiz indir

gorelem

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kurulumdan sonra hata verdi...MSCOMCTL.OCX....

alperdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de 5 yıldır kullanırım.
ama 89 db biraz düşük bir değer
ben 96'ya ayarlıyorum clipping yapıyor ama olsun :D

ben 100 ile gainliyorum hiç bir problem yaşamıyorum seste nasıl clipping yapıyor bilemedim :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Kurulumdan sonra hata verdi...MSCOMCTL.OCX....

internetten bul indir, bazen bilgisayarı formatlayıp yazılımı çalıştırmaya kalktığımda bende de hata verebiliyordu. internetten bul dosyayı, problem çözülür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ındırdım ama kullamasını bılmıyorum yardımcı olurmusunuz...

saliverdim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hepsi en yüksek seviyede olsun istiyorum ayarlar ne olmalı?