MP3 Player Tavsiyesi Lütfen?

Bu konuyu okuyanlar

alakas

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar,
ben mp3 konusunda yardım almak istiyorum. bir mp3 almak istiyorum ama hangisini alacağım konusunda kararsızım.
öncelikle creative düşünmüştüm ama onun çok hassas olduğunu diğer forumlarda okudum.
sonra sony alayım dedim. S516 ya da S616 modelleri olabilir mesela. ama sonicstage gibi bir özelliği varmış galiba sony nin. netteki yorumlarda okuduğum kadarıyla çoğu kişi şikayetçi.
belki samsung alabilirim bilmiyorum.
sonuçta hem iyi bir marka olsun (yani kaliteli demek istiyorum) hem de çok cep yakmasın istiyorum (200 ytl yi çok geçmesin mesela) ve tavsiyelerinizi bekliyorum kullanan arkadaşlar.

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Cowon D2'nin üzerine MP3 ve Mp4 player görmedim. Hiçbirisi yarışamaz. İsteyen istediğini söylesin :)

oper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adam 200ytl yi aşmasın demiş. siz mp3 player karşılaştırması yapmışsınız o iyi bu iyi diye..
philipsten uzak dur. hele de go gear serisinden :D
fiyat fazla olmasa trekstor vibez önerirdim ama o da pahalı bi alet. ses kalitesi açısından üzerine bi player yok.(efsane rio karma'dan başka)..

onlinedestek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
RuNaL dedi ki:
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd50732

Bu benim hoşuma gitti radyosu da var....CREATIVE kullananlar varsa bir bilgi verebilirler mi?

Benim kullandıgım Creative Muvo S200 1 gb serisi, şarkı dinlerken sözlerinide görebiliyorsunuz.
Radyo özelliğide var, joystik var, ses kalitesi mükemmel, +bass özelliği var, 1 yıla yakın kullanıyorum çok yere düşmesine rağmen herhangi pürüz çıkarmadı.Tavsiye ederim.

22555291ag6.jpg

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Beklentilerini bilmek iyi olurdu. Ama sadece 200 liranın olduğunu biliyoruz. Git kendine bir Creative Zen 2 GB al. Ses kalitesinin, kararlı çalışan bir Mp3 Playerın, Creative marka değerinin ve üstün Multimedia özelliklerin tadını çıkar. Sadece bir kredi kartı boyutlarında olan bu çalardan, bu fiyata daha iyisi yok. Creative Zen üretici açıklaması.

mutluy12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mp3 ve ses sistemlerinde fiyat / performans olarak creative ilk tercihlerim arasındadır bir kere bozulduğuna şahit oldum arkadaşımın bir hafta içinde yapıldı geldi

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
walla cep telefonuma 4 gb kart taktım al sana mp3 player ses çıkışı da iyi daha sonra 32 gb a kadar (şimdilik bu kadar) yükselme desteği var...

dragonfly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hazır mp3 player ile ilgili konu açılmışken ben bir şey sormak istiyorum.

Benim mp3 player alma niyetim var. Adaylarım
http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=9181&productId=bd49683
ve
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd49682

Merak ettiğim bu tip mp3 playerlarda çalma listesi özelliğinin olup olmaması. Demek istediğim hafızadaki kayıtlı şarkılar içerisinden istediğim şarkıları listeye atıp istediklerimi çalabilecekmiyim. Eğer böyle bir ürüne sahip arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim.

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rockbox yuklu sandisk sansa e200 serisinden veya creative zen plus.
ikisini de kullandim. ikisinin de fm radyosu var.

bence rockbox'li sansa ses kalitesi acisindan creative zen'den cok cok ilerde.

not: sansa'nin avrupa versyonlarinda radyo yokmus galiba...

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bende samsung yp t9 var.şu anda fiyatı da gayet uygun kesinlikle tavsiye ederim.istediğim bütün özellikleri barındırıyor.eminim ki seninde beklentilerini karşılıcaktır.

iki çeşidi var Türkiye de galiba.benim mp4 de radyo var 2gb ancak usa den geldi.
tr de satılanlarda Bluetooth var.ancak bu sadece Bluetooth kulaklık için geçerli diyen bir arkadaşım vardı.o da epey incelemişti.birde galiba 1gb özelliğe sahipti.yanlız tr de 4gb lık olanlarda var diye biliyorum.
araştır kesinlikle memnun kalacaksın.şu anda fiyatı da 200 ün altına düştü.

linkteki fotolara bak bakalım beğenecek misin:
http://tr.samsungplay.com/product/mp3_player_gallery.jsp