Mozilla firefox da video izleyemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

kopuk84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar... mozilla firefox da facebook da ve youtube de hiç bir şekilde video izleyemiyorum bütün uygulama programlarını sildim tekrar yükledim mozilla yıda sildim tekrar kurdum ama ses var görüntü yok.google chrome den izleyebiliyorum.mozilla ya alıştığım için onu kullanmak istiyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz..şimdiden herkese teşekkür ederim... :)

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
profili sıfırla :) about:support adres çubuğuna bunu yaz sıfırlama yap bakalım :)

black-hawk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
java programı yüklümü bide adobe flash player yüklüyse çalışması lazım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google chrome yüklediysen o bozuyor programı kaldır veya sistem geri yükleme yap düzelir.

kopuk84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikisininde son sürümleri yüklü ama olmuyor :(

kopuk84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sadece ses geliyo görüntü yok beyaz ekran var sadece

kopuk84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
win 7 i5 işlemci cpu 2.40 500 gb hard disk.özellikler bildiğim bunlar zaten 2 aylık bilgisayar.diğer tarayıcılardan video izleyebiliyorum sadece mozilla da izleyemiyorum :(

black-hawk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mozilla firfox a gir ve araçlar/eklentiler/yan uygulamalara gir ve orda ne var ne yok yaz yada resmini koy ...

kopuk84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eklentiler de avg securty toolbar12.2.5.34 devredısı
data mngr 1.0 devre dışı
general crawler 2.6 devre dısı
ıobit 1.1 devre dısı
pc sync 2synchronisation extension 1.0.0.756 devre dısı
yan uygulamalarda ise
adobe acrobat 10.0.0.396 etkin
avg sitesafety plugin 12.0.0.0 etkin
google update 1.3.21.123 etkin
javaa deployment toolkit 7.0.70.11 10.7.2.11
java tm platform se 7 u7 10.7.2.11
microsoft windows media player firefox plugin 1.0.0.8
shockwave flash 11.4.402.278
silverlight plug-in 4.1.10329.0
windows livephoto galery15.4.3555.308 bunların hepsi etkin

henryerdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kopuk84 o ''sadece ses geliyo'' dediğin videoyu aç üzerinde sağ tıkla ayarlar vardır orda ona gir ve 'donanım hızlandırma özelliğini etkinleştirin' başındaki tiki kaldır.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4

kardeş videounun üstüne sağ tkla ayarlar donanım hızlandırma özelliğini etkinleştire tik at kapat..tarayıcı kapat aç yap düzelecektir basit bir flash sorunu..:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a admın mozillada vıdeo acıyorum facede veya youtoubede adobe flsh playeri yukle dıyor yukluyorum yıne yukle dıyor bı yardım etsene nolur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mozilla firefox kullanıyorum ama her açtığımda yan uygulama güncellememi istiyor güncellemeyi deniyorum bağlantı güvenilir değil diyor oda aclmıyo yardımcı olun lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sol üstteki turuncu firefox'a tıkla eklentilerin altındaki seçeneklere tıkla sekmeleri seçilene kadar yükleme seçeneğine tik at ve tamam de tekrar dene ben bu şekilde yaptım ve düzeldi.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Valla ben shockwave yan uygulamasını devre dışı bıraktım öyle kullanıyorum ffi chromeda izliyorum videoları

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Şuan bende ayni problemi yaşiyorum hersey normal ama youtube da değil diğer siteler de..

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Firefox üzerinde, "Ses var Görüntü Yok" Problemi bende de vardı. "AVI ReComp" ve bir de En Güncel Java versiyonunu kurduktan sonra problemim ortadan kalktı. Bu ikisinden birinin problemi çözdüğüne biliyorum ama hangisi çözdü tam olarak emin değilim. Büyük bir ihtimalle en güncel Java Sürümünü yüklerseniz probleminiz ortadan kalkacaktır.

Bir denemenizi tavsiye ederim. inşAllah sorununuz çözülür.
Selametle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde görüntü gelmiyor ses geliyor videonun üzerinde sağ tıklayıp ayarlar diyorum ama bir şey gelmiyor web tarayıcısı mozilla kullanıyorum yardımcı olurmusunuz

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
İe ve chrome'da bir sorun yok ama firefox'da youtube videoları açılmıyor (Kendi sitesi hariç)

rq57y.png

Bu şekilde kalıyor sebebi nedir ?

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
[MENTION=252978]T800[/MENTION] o lisans haklarından dolayı öyle. Proksi kullanarak başka ülke üzerinden izleyebilirsin :)

Faruk AKCAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar... mozilla firefox da facebook da ve youtube de hiç bir şekilde video izleyemiyorum bütün uygulama programlarını sildim tekrar yükledim mozilla yıda sildim tekrar kurdum ama ses var görüntü yok.google chrome den izleyebiliyorum.mozilla ya alıştığım için onu kullanmak istiyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz..şimdiden herkese teşekkür ederim... :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba,
Firefox adres şubuğuna "about:config" yazıyoruz,
açılan ekranda "media.hardware-video-defoding.failed" hazısını buluyoruz bende değeri "false" görünüyordu üzerine çift tıklayıp "true" yaptım. ta taaaa sorun çözüldü.

Son düzenleme: