Mouse Pili ve Soğutucu Konusunda Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Logitech V450 Nano mouse kullanıyorum ve üzerinden gelen duracell pil bitmek üzere şarjlı pilmi onuda bilmiyorum ama alıcaksam şarjlı pil hangisini alayım arkadaşlar öğrenciyim şarj cihazı ile makul fiyatlarda satılan şarjlı pil önerileiniz bekliyorum. Ayrıca Sony Vaio VPCEB1S1E/BJ modeli için bir soğutucu öneririseniz sevinirim hava alma delikleri laptopu kullandığımda sol alt tarafta kalıyor.

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar yardımcı olucak yokmu:)))

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Pil konusunda yardımcı olayım sana:

Energizer kullanıyorum ben ve gayet de memnunum. Şarjlı olup olmadı üzerinde yazar ("Rechargeable" yazıyorsa şarj edilebilir demektir.) :)

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Aslında şarjlı pil almasan daha iyi olur :) Onlarında belirli bir ömrü var
Farelerimiz benzermiş.En az 4 ay dayanıyorlar diye biliyorum.Bence şarjlı pil yerine normallerden alsan daha iyi olur :)

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
şarjı ne kadar gidiyor bu logitech in??? g-cube war bende normal günlük 5-6 saat 1 ay kadar gidiyor ... yarım saat dokunmazsam stand by... ii mi sizce?

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Belli bir ömrü var dediğin şey ortalama 1000 şarj diye geçiyor. Ben iki senedir kullanıyorum aynı pilleri ve hiç bir sorunum yok. Bu tip şeyler ilk pahalı gibi görünür ama sonrasında sizi kâra geçirir. Ona iki üç ayda bir 4-5 Tl vereceğine git adam akıllı bir şarjlı pil al seneler boyunca kullan :)

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
O kadar uzun gidebildiğini bilmiyordum :) Öyleyse daha iyi...

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir arkadaş sormuş pil ömrünüde üstünde gelen pilleri kullanıyorum 6 aydır:) kutuda 12 ay yazıyordu ama kullanıma göre değişir:)

soğutucuu için öneriniz?

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ben VX Nano ile GP Recyko şarj edilebilir pil kullanıyorum. Tüm şarj edilebilir piller zamanla kendiliğinden boşalır, recyko'da bu minimuma indirilmiş. Uzun süreli kullanım için daha avantajlı. Pillerle tek bir sorun yaşarsınız o da Logitech SetPoint'te pil seviyesiyle ilgili. Pili iki ay önce ilk taktığımda %40 gösteriyordu, yani tam dolu olsa bile %100 göstermiyor. Bugünde baktım %35'e düşmüş.