Mouse Hassasiyet Ayarı Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

bellator94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Fare özellikleri bölümündeki '' İşaretçi hassasiyetini arttır '' seçeneğinin tikini ne zaman kaldırsam Cs 1.6 ya girdikten sonra tekrar tik tekrar aktif oluyor. Neden kaynaklandığını çözemedim. Oyuna girdiğimdede hassasiyetin arttırılmamış şekilde olmasını istiyorum.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Windows üzerinden değilde farenizin dpi değerini düşürseniz daha iyi değil mi ?

Mouse olarak ne kullanıyorsunuz ?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
22
Bu sorunun cevabını bilmiyorum fakat eğer fare hassasiyetin artıyorsa oyun ayarlarından Fare / Mouse sekmesine girip hassasiyeti azaltabilirsin.

Ayrıca "Fare işaretçisinin hızını arttır" tikini kaldırdıktan sonra sağ alttan Uygula seçeneği seçin, seçmezseniz işlemler Tamam tuşuna bassanız da uygulanmaz.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

bellator94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İvmesini engellemem gerekiyorda o tik'in kaldırıp dpi ile oynama imkanım yoktur mouse 1000 dpi sabittir. Sizce bu neden oluyor? Cs 1.6 windows'a komut verdiğini sanmam ama, kafam karıştı açıkçası.

bellator94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşe yaramadı sorun Windows ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Cs 1.6daki ayarlar sebebiyle Windows'un ayarının değiştiğini sanmam. Çünkü o tik'in aktif ve ya pasif olması oyun ile alakalı değildir muhtemelen.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Tiki kaldırdığınız zaman uygula diyorsunuz dimi tiki kaldırın uygula diyip çıkın sonra geri girin hemen geri geliyormu yoksa oyuna girince mi geliyor ona bakın.

bellator94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet uygula diyorum. Oyuna döndüğümde farkediyorumki mouse hızlanmış, Fare ayarlarına tekrar göz attığımda tik tekrar aktif olduğunu görüyorum. Oyuna girmediğim zaman bi problem yok ayar aynı duruyor.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Driver desteği var ise ordan ayarlayın diyecektim yokmuş. Akşam.gidincd bende bir deniyeyim uygula diyip cıktıkdan sonra geri geliyormu diye.

bellator94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun düzeldi, yeniden kurdum oyunu. Problem sensitivity ayarıyla oynamamdan kaynaklanıyormuş, konsoldan yazınca sıkıntı çıkarmadı sağolun