Mount and Blade Warband Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
j6sjr.jpg

Resimde görüldüğü gibi Nordların derebeyiydim sonra bi kaleyi hiç hile filan olmadan zorla aldım ve büyük asker kaybettim sonra kaleyi kendime istedim ama o kral ragnar her kaleyi kendine istiyor bıktım o adamdan kaleyi kendine aldı banada 900 dinar verdi kabul etmedim yeminden azat ettim kendimi sonra topraklarıda kendime aldım sonra başkan kim olsun diye sordu BUNDUK denen yandaşı seçtim sonra krallık kurdum ama sıkıcıydı gittim RODOKlulara gittim yemin ettim onların derebeyi oldum sonrada bunduk HER 2 SANİYEDE bir fotoğraftaki şeyleri söylüyor bıktım bu adamdan oyun filan oynattırmıyor bunun ÇÖZÜMÜ nedir ?

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
orada sanki yeniden katılmak için bir şey oldu diyor ama. acaba sen krallık değiştirice onlar sizinle gelmedi mi ki? gruptan atıp almak varsa tekrar denesene hatırlayamıyorum var mıydı..

efehanka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
grup kapasitesi dolduğunda yoldaşın yanına gelip boş yer varsa girer eğer yoksa bu tarz cevaplar verir.şu an bunduk takımındamı

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
takımdandı onu müdür yaptım :D ama dakikada bir ölye diyip duruyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

takımdandı onu müdür yaptım :D ama dakikada bir ölye diyip duruyor

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Rütbesini düşür. :)

Ve ya at bunu. Error yazıyor kod vermis konustuğu yerde...
Dosyalar çakışıyorsa olur.

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Warband'da çıkıyor bu tip şeyler. Görev yeri olarak "5 gün kaldı şehri" falan çıkmıştı bir keresinde. Varsa güncellemedir patchdir falan yapmamıştım ama.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
çözümü yok lanet hatanın bende sildim ilgilendiğniz için teşşekürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilen warsa allah rızası için cevap verin. warband da para hilesi neden olmuyor . hileyi açıyorum. oyuna girip envanterde ctrl x e basıyorum . hala olmuyor . neden ? lütfen bilen varsa söylesin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bana biri yardım etsin oyunu Türkçeye çeviremiyorum oyunu indirdim biryerden Heryolu denedim ama Türkçe olmuyor.