Motorola xoom 2 ics guncellemesi çıktı !

Bu konuyu okuyanlar

wolfmoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
An itibariyle motorola xoom 2 tableti için anroid ics sürümü yayınlanmıştır. Uzun zamandir kendim beklemekteydim.umudum tukenmisti çıkmayacak diye oyle bir bakaym derken çıkmıs iniyor :) hadi hayirli olsun. ( bu arada ilk konum bu ) :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Eyvallah. Acayip mutlu etti beni evde sıkıntıdan tableti katistiriyordum. Insallah performansa etkisi olur çünkü xoom 2 biraz vasat bi tabletti..

kullanıp tecrübelerinizi yazarsanız daha sonradan okuyanlarda fikir sahibi olur. :)

wolfmoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanıp tecrübelerinizi yazarsanız daha sonradan okuyanlarda fikir sahibi olur. :)

Ilk deneyimlerim 10 dakikadir elimde daha stabil oldugunu hissedebiliyorum. Guncellemeyle birlikte 2 farkli uygulama gelmis bunlardan biri polycom ; bir video arama uygulamasi tam incelemis degilim bir de daha onceleri kitap & dergi okumak icin var olan amazon kindle yerine zinio adinda yine guzel bir uygulama kitap dergi satin alip okuyabiliyorsunuz... arayuz tasarim standart ama cok guzel.. bildirimleri surukleyerek kapatma ozelligi ve wifi bluetooth gps acma kapama widgeti su anda gorduklerim bunlar kullandikca yazarim arkadaslar...

lazzeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben updateten sonra formatladım. flash player ı ayrıca kurmam gerekti. şimdi hangi browserda olursa olsun (dolphin, maxthon, kendi browserı, firefox) flash video izlerken tam ekrana döndürmeyi seçtiğimde görüntü yok oluyor ses devam ediyor. browser da tepki vermemeye başlıyor. sizde de aynı durum söz konusu mudur?