Motorine 17 kuruş zam geldi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,324
Araç sahiplerine kötü haber! Beklenen zam geldi

1521734286547.png

Motorinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 17 kuruş zam yapıldı.

Ankara'da ortalama 5,16 liradan satılan motorinin litre fiyatı 5,33 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 5,11 liradan 5,28 liraya, İzmir'de 5,15 liradan 5,32 liraya yükselecek. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor. Motorinin litresine en son 24 Şubat'ta 13 kuruş zam yapılmıştı.

Araç sahiplerine kötü haber! Beklenen zam geldi

Reaksiyon puanı
10,324
Araç sahiplerine kötü haber! Yine zam geldi

1522097758133.png

Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 12 kuruş zam yapıldı.

Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 12 kuruş zam yapıldı. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Ankara'da ortalama 5,84 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,96 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 5,78 liradan 5,90 liraya, İzmir'de 5,80 liradan 5,92 liraya yükselecek.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösteriyor. Benzinin litre fiyatına en son 21 Mart'ta 15 kuruş zam yapılmıştı.

Araç sahiplerine kötü haber! Yine zam geldi

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
az bile yapılmış.sokaklarda insandan çok arac var.iki adımlık yola araçlarıyla gidiyorlar

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
her şeye arabamı değiştirdim, dizel aldım.
benim için sorun yok hep tam depo yada yanlış tabiri ile full depo alıyorum. :)
(son cümlem ironiktir, anlamayıp yazım olmasın :D )

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
aslında benzine motorine değil de mtv zamlanmalı.kasko ,muayene ücreti falan bunların ücreti arttırılmalı.
benim daha ehliyetim bile yok.ihtiyac duymadım.toplu taşıma araçlarını kullanıyorum :D acil işim olsa hemen taksi çağırırım :D

Reaksiyon puanı
10,324
aslında benzine motorine değil de mtv zamlanmalı.kasko ,muayene ücreti falan bunların ücreti arttırılmalı.
benim daha ehliyetim bile yok.ihtiyac duymadım.toplu taşıma araçlarını kullanıyorum :D acil işim olsa hemen taksi çağırırım :D

Ve de çok gaddarsın! :D :D :D

Ancak!
Bu zamların toplu taşımaya yansımayacağını mı zannedersin?!
Senin anlayacağın ucu bi şekilde sana da, bana da... Ve herkese bi şekilde dokunuyo...
Ablacım! :D

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Ve de çok gaddarsın! :D:D:D

Ancak!
Bu zamların toplu taşımaya yansımayacağını mı zannedersin?!
Senin anlayacağın ucu bi şekilde sana da, bana da... Ve herkese bi şekilde dokunuyo...
Ablacım! :D
toplu taşımaya yansımaması için sonradan fikrimi değiştirip vergiye zam yapılmasını istedim :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

sokaklar araçlardan geçilmiyor..havadan da yol yapılsa bizim ülkedeki mılleet yol yetmez.15 dakıkalık yol için 1 saatte varıyorsun.herkes özel araçları yerıne toplu taşıma araçlarını kullansa böyle olmazdı

Son düzenleme:

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
toplu taşımaya yansımaması için sonradan fikrimi değiştirip vergiye zam yapılmasını istedim :)
Yalnız arabası olanlar etkilenecek ve toplu taşıma mı zamlanacak sanıyorsunuz? Zeytin, peynir, elma, et, balık da araçlarla taşınarak getiriliyor...