Motor yasaklansin

Bu konuyu okuyanlar

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Bizim insanımıza yasak işlemiyo ki yasaklansın yasaklansada biner gene binen biraz düşünün yasak olan ne varsa hepsini özenle ve dikkatle yapan tek toplum olduğumuzu farkedeceksiniz :)

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Bizim insanımıza yasak işlemiyo ki yasaklansın yasaklansada biner gene binen biraz düşünün yasak olan ne varsa hepsini özenle ve dikkatle yapan tek toplum olduğumuzu farkedeceksiniz :)
Her konuda inatçıyız galiba ondan olsa gerek :D

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Her konuda inatçıyız galiba ondan olsa gerek :D
İnatta var tabi ki fakat bu ülkede en büyük eksik eğitim ve kültür eksikliği.bu ikisini sağlam temellerle oturtamadığınızda bu ve bu gibi durumlar her zaman yaşanacaktır malesef :)

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
İnatta var tabi ki fakat bu ülkede en büyük eksik eğitim ve kültür eksikliği.bu ikisini sağlam temellerle oturtamadığınızda bu ve bu gibi durumlar her zaman yaşanacaktır malesef :)
Gerçekten insanlarımızın düştüğü şu duruma acıyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
bir emk silahı yapıp o motorları hurdaya çıkartmak mümkün FBI yapmış yan etkisi korkunç adamın metal implatları varsa hoş olmayan etkileri oluyormuş FBI rafa kaldırmış projeyi...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Valla hocam bugun gördüm teke tek dalıcaktım motoru kırıp şerefsizler sürü gibi coğalıyor devletin böyle durumlarda sucsuz görecek bizi aslında birşey denmeyede gelmiyor hocam küfür ediyorlar zaten ya kürt yada anadolu tarafından gelmeler hep buraya.
Etnik milliyeti önemli değil herlesten heryerden kötü insanlar çıkabilir çıkıyorda ama aynen dediğiniz kesimde daha fazla var gerekeni yapın yeter siz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
çözüm 3x35+16mm nyy kablo 90cm bununla kafa,gövde hariç girişiyon...

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
767
Etnik milliyeti önemli değil herlesten heryerden kötü insanlar çıkabilir çıkıyorda ama aynen dediğiniz kesimde daha fazla var gerekeni yapın yeter siz

Fakiri ve kültür çevre özürlüsü insanı köyden dışarı cıkarmıycan sonuçları böyle insanları rahatsız ederler.