Moto Z iç kulaklık nerden bulabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

turkfx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese Merhaba
Moto Z iç kulaklık nerden bulabilirim? Türkiye de olursa süper olur,
Çalışmayan Moto z si olan (iç kulaklık sağlım olmak kaydı ile) varsa ona da talip olabilirim,
iyi forumlar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
https://m.tr.aliexpress.com/item/32...x6MaWeB65kg-6iCqxxgaAqoqEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Sizin moto z nin şarj ı nasıl gidiyor

turkfx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben oyun insta vb 3 saat ekran açık süresi alıyorum
Moto Z nin (gerçi tüm moto lar için de diyebiliriz) ekranı diğerlerinden çok güç harcıyor, kısık kullanmazsanız ve batarya modu yoksa günde 2 şarj kesin. Ben oyun sevmiyorum, facebook ve twiter kapattım :p, bi whatsapp bide borsa programı başka bişi yok

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Moto Z nin (gerçi tüm moto lar için de diyebiliriz) ekranı diğerlerinden çok güç harcıyor, kısık kullanmazsanız ve batarya modu yoksa günde 2 şarj kesin. Ben oyun sevmiyorum, facebook ve twiter kapattım :p, bi whatsapp bide borsa programı başka bişi yok
Turbo power kaç saat gidiyor ve hızlı şarj ediyormu?

turkfx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Turbo power kaç saat gidiyor ve hızlı şarj ediyormu?
HIzlı şarj kullanmıyorum, isterseniz seçilebiliyor (2-3 kullanım profili var) ben "dengeliyi" kullanıyorum ki şöyle çalışıyor;
Telefonun bataryasını %80 civarı tutuyor,- bu değer seçilebiliyor- bu değerin altına düştüğünde batarya mod' u devreye giriyor tekrar telefonun bataryasını %80 civarına getiriyor ve devreden çıkıyor,
Batarya mod u 0 (sıfır) dan 100 yaklaşık kendi şarj cihazı ile (type-C) 1.5-2 saat de tam doluyor ve kullanıma bağlı bana yaklaşık 2 gün veya biraz fazlası gidiyor. Mod üzeri seviye göstergesi 4 led var (hepsine de var mıdır? bilmiyorum) Telefonu açmadan "mod" un şarj seviyesini görebiliyorsunuz.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
HIzlı şarj kullanmıyorum, isterseniz seçilebiliyor (2-3 kullanım profili var) ben "dengeliyi" kullanıyorum ki şöyle çalışıyor;
Telefonun bataryasını %80 civarı tutuyor,- bu değer seçilebiliyor- bu değerin altına düştüğünde batarya mod' u devreye giriyor tekrar telefonun bataryasını %80 civarına getiriyor ve devreden çıkıyor,
Batarya mod u 0 (sıfır) dan 100 yaklaşık kendi şarj cihazı ile (type-C) 1.5-2 saat de tam doluyor ve kullanıma bağlı bana yaklaşık 2 gün veya biraz fazlası gidiyor. Mod üzeri seviye göstergesi 4 led var (hepsine de var mıdır? bilmiyorum) Telefonu açmadan "mod" un şarj seviyesini görebiliyorsunuz.
Ben alamadım bi türlü

Biri anakart yakmış moto z 300tl dedi yanında turbo power ve jbl soundbost verecekti alamadım onu alaydım iyiydi

turkfx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
700 Tl. civarı grantili (mod suz) var,