Moto g4 Plus mı Alcatel idol 4 mü HANGİSİ ?

G4 PLUS VS İDOL 4

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

ÖMERDEMİR00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar bütçeme göre uzun arayışlarım sonrası en iyi iki modeli çıkardım siz olsanız hangi modeli alırdınız. Acil cevap verirseniz çok sevinirim. Alcatelin ses performansı ve tasarımı, kutu içeriği (vr) gibi şeyleri güzel gözüküyor. G4 plus ın parmak izi okuyucusu , pil performans , kamerası gibi özellikleri çok iyi. Yardım ederseniz sevinirim. Bu iki telefonu kullanan arkadaşlarım varsa ve buraya bişeyler yazarlarsa çok mutlu olurum, teşekkürler.

G4PLUS ;Lenovo Moto G4 Plus (Lenovo Türkiye Garantili) Fiyatı
İDOL 4 :Alcatel Idol 4 (Alcatel Türkiye Garantili) Fiyatı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Harbi çok sağlam soru
Alcatelin 3GB rami var bu bir avantaj ama batarya tarafı düşündürücü kamerası Moto G4 plus iyi gibi duruyor harbi zor seçim.
Önceliklerini sırala ağır basanı al veya ithalatçı alırım ederim diyorsan 1100e Mİ5 felan bakabilirsin.

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
NFC ile işin yoksa moto G4 derim pil parmakizi okuyucu ve çift hat için

ÖMERDEMİR00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Harbi çok sağlam soru
Alcatelin 3GB rami var bu bir avantaj ama batarya tarafı düşündürücü kamerası Moto G4 plus iyi gibi duruyor harbi zor seçim.
Önceliklerini sırala ağır basanı al veya ithalatçı alırım ederim diyorsan 1100e Mİ5 felan bakabilirsin.

Teşekkürler yorumun için :) ama bütçem en fazla idol 4 'e kadar çıkıyor malesef. Benim için kamerası güzel olsun bu iki modelin kamerasını da beğendim ama bir türlü karar veremiyorum. İkisininde iyi oldukları yanları var İdol 4 ün ses performansı beni çok etkiliyor ve tasarımı, g4 plus ın da kamerası güzel, en güncel android 7.0 var , parmak izi , bi nebzede olsa su geçirmezliği. Çok zor seçim gerçekten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teşekkürler yorumun için :) ama bütçem en fazla idol 4 'e kadar çıkıyor malesef. Benim için kamerası güzel olsun bu iki modelin kamerasını da beğendim ama bir türlü karar veremiyorum. İkisininde iyi oldukları yanları var İdol 4 ün ses performansı beni çok etkiliyor ve tasarımı, g4 plus ın da kamerası güzel, en güncel android 7.0 var , parmak izi , bi nebzede olsa su geçirmezliği. Çok zor seçim gerçekten.
3GB ram olmasaydı İdol 4de, Moto G4 plus derdim çok düşünmeden ama stok androide yakın bir arayüz sorun çıkartmaz sanırım Moto G4 plus alman senin için daha iyi olur

ÖMERDEMİR00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
NFC ile işin yoksa moto G4 derim pil parmakizi okuyucu ve çift hat için
Teşekkürler yorumun için. :) Karar vermekte zorlanıyorum ama bana sorarsanız kalbim idol 4 den yana ama g4 plus da çok güzel ne yapsam ne alsam bilemedim gerçekten.

Reaksiyon puanı
125
Ben olsam g4 plus alirdim. Hem markadan dolayi hemde sen dedigin artilardan dolayi.

Reaksiyon puanı
125
Alcateli biliyorum tabikide hic deneyemedim ama. Lenovonun arayuz tasarimi falanda iyi bana gore. Alcatelin arayuz ayni lg gibi civil-civil.

ÖMERDEMİR00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Şuan çok kararsızım gerçekten.
--- Gönderi Güncellendi ---
3GB ram olmasaydı İdol 4de, Moto G4 plus derdim çok düşünmeden ama stok androide yakın bir arayüz sorun çıkartmaz sanırım Moto G4 plus alman senin için daha iyi olur

Galiba g4 Plus' ı seçeceğim.

ÖMERDEMİR00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar karar verdim galiba. G4 Plus alacağım. İnşallah doğru bir seçim yapıyorumdur.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar bütçeme göre uzun arayışlarım sonrası en iyi iki modeli çıkardım siz olsanız hangi modeli alırdınız. Acil cevap verirseniz çok sevinirim. Alcatelin ses performansı ve tasarımı, kutu içeriği (vr) gibi şeyleri güzel gözüküyor. G4 plus ın parmak izi okuyucusu , pil performans , kamerası gibi özellikleri çok iyi. Yardım ederseniz sevinirim. Bu iki telefonu kullanan arkadaşlarım varsa ve buraya bişeyler yazarlarsa çok mutlu olurum, teşekkürler.

G4PLUS ;Lenovo Moto G4 Plus (Lenovo Türkiye Garantili) Fiyatı
İDOL 4 :Alcatel Idol 4 (Alcatel Türkiye Garantili) Fiyatı

Merhaba,

Bence ikisini de almayin. 1000 tl bandinda distributor garantili olarak lenovo k5 note 32gb/ k6 note, general mobile 5 plus modellerini tavsiye ederim.

Ithalatci garantili olarak da mi5 1150 tl civari fiyati ile guzel bir tercih olur.

Reaksiyon puanı
125
K5 note sorunlu bir telefon. G4 plus bence en iyisi. Xiaomi'ye bulasma garanti problemi var ve gm 5 plus eski bir cihaz ve kasdigi yonunde bazi seyler duydum. Simdiden hayirli olsun.

ÖMERDEMİR00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba,

Bence ikisini de almayin. 1000 tl bandinda distributor garantili olarak lenovo k5 note 32gb/ k6 note, general mobile 5 plus modellerini tavsiye ederim.

Ithalatci garantili olarak da mi5 1150 tl civari fiyati ile guzel bir tercih olur.

Öncelikle yorumun için teşekkürler. GM 5 PLUS kullanıcısıydım ta ki 1 ay öncesine kadar. Çalındı telefonum. Ve mutlu değildim gm5 plus ile. Dediğim gibi bu iki modelden birini alıcam. K serisi sıkıntılı diye biliyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca ithalatçı garantili telefonlara pek sıcak bakmıyorum.

ÖMERDEMİR00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Moto g4 plus aldım.

Reaksiyon puanı
16,118
hayırlı uğurlu olsun ona spotify kurmayı unutma avast kur çok iyi gider onunla...