Moto G vs T50 vs Discovery vs Zenfone 5 vs İntouch 4

Bu konuyu okuyanlar

bysiyanur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
09c31adad9007ba304378990eb5ca971.jpg
Avea inTouch 4 e Lollipop gelmeyecek.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
T50'ye de lollipop gelmicek. Gecen hafta hata duzeltmeleri ile ilgili guncelleme geldi. Performans artti ama ekran suresi 6 saatten 3 saate dustu.

sangreal_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İşte bu yüzden operatör telefonlarına pek sıcak bakmamak lazım.
Böyle bir şey söyleyerek kendi bacağına sıkmış mı oldular şimdi bende İntouch 4 kullanıyorum alırken güncelleme çıkmayacağınıda göze alarak almıştım fakat telefon daha çıkalı ne kadar süre olduki yeni bir cihaz için niçin böyle bir söylemde bulunup satışları baltamak istediler acaba niçin böyle bir ithamda bulunmuş bu avea yetkılısı arkadas yada olan bitenden haberi yok.Yoksa Aveayı doğru söz için tebrikmi etmek lazım :thumbup:

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Böyle bir şey söyleyerek kendi bacağına sıkmış mı oldular şimdi bende İntouch 4 kullanıyorum alırken güncelleme çıkmayacağınıda göze alarak almıştım fakat telefon daha çıkalı ne kadar süre olduki yeni bir cihaz için niçin böyle bir söylemde bulunup satışları baltamak istediler acaba niçin böyle bir ithamda bulunmuş bu avea yetkılısı arkadas yada olan bitenden haberi yok.Yoksa Aveayı doğru söz için tebrikmi etmek lazım :thumbup:

Bence ben davranışlarını taktir ettim, güncelleme gelmeyecekse bile bir çalışma yok diyerek insanları boşuna ümitlendirmiyorlar hiç yoktan.

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şarj çok sorun değilse zenfone 5 alın kurtulun ama kırpılmış model olmasın abimde lg g3 var karşılaştırmasını yaptım facebook a felan zenfone 5 daha hızlı giriyo

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Böyle bir şey söyleyerek kendi bacağına sıkmış mı oldular şimdi bende İntouch 4 kullanıyorum alırken güncelleme çıkmayacağınıda göze alarak almıştım fakat telefon daha çıkalı ne kadar süre olduki yeni bir cihaz için niçin böyle bir söylemde bulunup satışları baltamak istediler acaba niçin böyle bir ithamda bulunmuş bu avea yetkılısı arkadas yada olan bitenden haberi yok.Yoksa Aveayı doğru söz için tebrikmi etmek lazım [emoji106]
T50 kullanıcılarına bakın isterseniz.

O kadar çabaladılar görüyorsunuz aldıkları tek şey slow motion kamera oldu.

Hiç hoş değil. O kadar bekledi T50 kullanıcıları. Ne aldılar bomboş bir güncelleme.Avea açık açık almaz demiş güncelleme.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
T50 kullanıcılarına bakın isterseniz.

O kadar çabaladılar görüyorsunuz aldıkları tek şey slow motion kamera oldu.

Hiç hoş değil. O kadar bekledi T50 kullanıcıları. Ne aldılar bomboş bir güncelleme.Avea açık açık almaz demiş güncelleme.
Guncelleme boş degil aslinda hata duzeltmeleri ve performans iyilestirmeleri var baya duzeltmisler :)

Ama pil kullanimi konusunda yeni bir guncelleme almak zorunda. normalde 5-6 saat ekran suresi alirken simdi 3-4 saat anca alabiliyoruz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
milleti rom yapmayı öğrenmeye zorluyorlar rom nasıl yapılır? ki...

slmnakdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
In Touch 4 samsung A5 ile yarışıyor. Antutu da A5 bitik. Azımsanmaması gereken discovery var giriş segmentindeki en iyi telefon. Internet hızını tartışmaya gerek yok..