Motivasyon Vitamini ile Sürekli Motivasyon!

Bu konuyu okuyanlar

mustafademir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Featured_Image_V2.jpg

SADECE İLK 13 GÜNDE MOTİVASYON VİTAMİNİ'Nİ KULLANMAYA BAŞLAYAN 3000 KİŞİYE SEN DE KATIL!

Motivasyon Vitamini: Motivasyon Sözleri ve Sırları

İnsanların çoğu istediklerine ulaşamıyor. Neden biliyor musun? Çünkü duruyorlar, devam etmiyorlar, vazgeçiyorlar. Sen durmayacaksın! Sen ilk günkü heyecanınla her gün devam edeceksin! Sen vazgeçmeyeceksin! Sen! Motivasyon Vitamini ile istediklerine ulaşacaksın!

İnsanların çoğu hayallerini yaşamıyor. Neden biliyor musun? Çünkü insanların çoğu korkularını yaşıyor, hem de hayalleri yerine. Sen korkmayacaksın! Sen hayallerini yaşayacaksın! Sen! Motivasyon Vitamini ile korkusuz olacaksın!

Düşünmeyeceksin, sadece yapacaksın! Unutma, büyük şeyler adım adım yapılır, adım adım başarılır! Adım adım güzel günlerine yürüyeceksin! Adım adım hayallerini inşa edeceksin! Söyle bakalım; ne zaman başlıyorsun hayallerini inşa etmeye? Motivasyon Vitamini ile hayallerini inşa etmeye bugün başlayacaksın!

Motivasyon Vitamini'nin Özellikleri:

- 100'den fazla harika motivasyon sözleri
- Günceldir. Her gün en az 2 adet yeni motivasyon sözü eklenir
- Motivasyon sözlerine hafifçe dokunarak kopyalabilir veya uzun basarak paylaşabilirsin
- Motivasyon Vitamini material ve şık bir arayüze sahptir.
- Motivasyon Vitamini: Motivasyon Sözleri ve Sırları uygulaması küçüktür (sadece 3.2 mb)

Bir gün değil, her gün istersen olur. (Tayfun Topaloğlu)

Motivasyon Vitamini & Motivasyon Sözleri ile her gün isteyeceksin!

Motivasyon Vitamini uygulaması günlük ve sürekli motivasyon sağlar. Başlayalım mı? Sen yürüdükçe güneşin doğacak!

Google Play Marketten İndir & Dene: Motivasyon Vitamini App

Ekran Görüntüleri:

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Google Play Marketten İndir & Dene: Motivasyon Vitamini App