Most wanted en büyük hamachi ağı

Bu konuyu okuyanlar

venom507

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar...hamachi programı ile most wanted'ı internet kafedeymiş gibi arkadaşlarımızla kolayca oynayabiliyoruz....hergün 50 kişinin olduğu büyük ağımıza hemen katılın...oyuncularla buluşun ve turnuvalarda kendinizi gösterin.

evet şimdi gelelim hamachi programına...program ücretsizdir...alttaki yazıyı okuyarak hemen indirin,ağımızı ekleyerek oyuncularla muhabbete başlayın.

Ücretsiz hamachi türkçe indir (1mb): http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-1.0.3.0-tr.exe

hamachiyi indirip kurduktan sonra programda alttaki üçgene basın ve "başka ağa katıl" diyerek ağımızı alttaki resimdeki gibi ekleyin.

aakatl.png

kralmost.png

ağımız: kralmost

şifre: 123

oyunlarda bekliyoruz buyurun.

kralmost ağı foto

kralmost.png

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Most Wanted oynayan varmı hala ? Millet Nfs World'e döndü.

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
Most Wanted oynayan varmı hala ? Millet Nfs World'e döndü.

world demişken beta sürümlerine katıldım. Onda sonra 10lw oldum. Ondan sonrası parayla. bayramdı galiba girdim baktım lw alabiliyorsun. 25 lw dim en son yanlış hatırlamıyorsam.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
world demişken beta sürümlerine katıldım. Onda sonra 10lw oldum. Ondan sonrası parayla. bayramdı galiba girdim baktım lw alabiliyorsun. 25 lw dim en son yanlış hatırlamıyorsam.

Yok şimdi para olayı. Yani parasız istediğin levele geliyorsun. He şu var boost olayı sms ile iflan boost alıp kısa yoldan özel araçlar alabiliyorsun.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu ağdan oynamak Kotayı ne ölçüde etkiliyor bilgisi olan var mı? Mesela 1 saatlik oyun ne kadarlık data alış verii yapıyor?

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Bu ağdan oynamak Kotayı ne ölçüde etkiliyor bilgisi olan var mı? Mesela 1 saatlik oyun ne kadarlık data alış verii yapıyor?

Kotalı olanlar için iyi bir sistem olmasa gerek. Çünkü bayağı yiyor ama sayısal bir değer olarak bilmiyorum.

venom507

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ağlarımız sürekli boşaltılmaktadır ve premiumdur bu yüzden kasmaz ve fazla kota yemez. ayrıca ağ dolu mesajı almassınız.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
most wanted oyununu hamachiden oynamak zahmetliydi diye hatırlıyorum, tek oyun yapılıyordu sonra oyunu kapatıp açmak gerekiyordu, yok mu öyle bi sorun ?

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim konuyu dün açmışsın ama bu hamachinin şuanki güncel sürümü değil anlatımınıda ona göre yapsaydın kimsenin zorluk çekeceğini sanmam ama sen ağın dolsun istiyosan ona göre anlat.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
O nasıl bir hamachidir ? 1.0 falan mı kullanıyosunuz ?

venom507

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım benim kullandığım hamachi 1.0.3.0 yani en son sürümün bi öncesi ve en son sürüm most wantedda sorun çıkardığı için biz 1030ı tercih ediyoruz. ayrıca most wanted üst üste oyun kurma derdi ortadan kalkmıştır. sadece bi kere ağı devre dışı bırakıp istediğiniz kadar oyun kurabilirsiniz. ayrıca ağımızda eşli yarışlarda yapılmaktadır.

http://turnuva26.44.forumer.com/viewforum.php?f=16

burdan most wanted online için gerekli herşey yeralmaktadır.bütün sorularının cevabı burda.

levan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm.arkadaşlar,kralmost hamachi ağımız premium olarak tekrar açılmıştır...konunun ilk mesajını okuyup ağa katılabilirsiniz...hergün 100 online oyuncu ile yarışmanın keyfini yaşayın.bekliyoruz.

ağ: kralmost
şifre: 123

hamachi free indir: https://secure.logmein.com/hamachi.msi