Moonlight Blade ne zaman çıkıyor ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


BEKLEHEM

Üyecik
Katılım
26 Şub 2019
Mesajlar
11
Puanları
1
kendisi hakkında çok fazla haber var ama geneli yalan her neyse oyun benim açımdan çok iyi hele ki "mmorpg" tarzı oyunlara yeni yeni atılan biri olarak çok hoş çok güzel 2020 gibi "EU" ya açık betası gelecekmiş diye duydum şuan Çin de açık betası var çeşitli ayarlar ile oyuna girebiliyoruz ama oyun ne ingilizce nede türkce tamam bunun dil paketleri de var güzel fakat bir oyuncu olarak bunlarla uğraşmak oyundan soğutuyor her neyse içimi döktüm :D şimdi asıl konumuza gelelim ufaktan Moonlight blade ile ilgili her hangi bir e3 olsun yabancı kaynaklar olsun vb bir bilgisi olan varmı kesin bir bilgisi olan çıkıp çıkmayacağını bilen biri varsa lütfen yanıt verin teşekkürler .
da60ae86b37fbd14de77ce66ea17069b.jpg
 

kendal0021

Üyecik
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1
Puanları
1
vallah her yeni yılbaşında bu tür haberler alıyoruz yeni umutlar doğuyor ))) ama sene sonuna doğru bıkınlık oluyor tukenıyoruz ama bir turlü gelmiyor bu oyun kardeşim ((((
 

kartall8671

Üyecik
Katılım
7 Ocak 2020
Mesajlar
1
Puanları
1
oyun tencent games firmasının steam platformu olan wegame üzerinden ücretsiz çince dili ile şuan oynanabilir durumda. 2018 yılında oyunun avrupa sunucu geleceği onaylanmıştı. Fakat Nexon firması satıldığı için projelerin hepsi askıya alındı. Tencent firmasının oyunu avrupa getirip getirmeyeceği kesin deil ve hatta hiç gelmeyebilir. Ayrıca Oyunun dil dosyalarına erişmeye çalışan bir site var. Bende kendimce oyun dosya uzantılarını karıştırarak bir kaç şey buldum . Oyunun dil dosyaları firmalarca belli uzantıdaki dosyalara şifrelenip kapatıldığı için dosyaları ayrıntılı incelemek gerekiyor. Oyun hali hazırda Çin,Kore ve Taiwan'da oynanabilir durumda. Oyunu 3 arkadaş 105 level kadar oynadık (max 105). English Community 'si Oyunu oynamak için çoğu şeyi çevirip sitelerine eklemiş. Bende arkadaşlarım için rehberin türkçe bir çevirisini yaptım. Bizde bu şekilde oyunu rahatlıkla oynadık.
 
Üst
stat counter