Yardım Monster yada Excalibur alınır mı? Yardım eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

HelloAngara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, after effects ve premiere pro kullanıyorum, bütçem 65-70K (+- esneyebilir) başlıkta belirttiğim markalarda istediğim özellikler var ama kararsız kaldım, yorumlarınız nedir? Farklı marka model tavsiyelerinizde olursa bekliyorum.

HelloAngara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha çok iş için kullanacaksan(Adobe Programları) bu laptopları öneririm. Açıkçası Dell alırsan daha uzun ömürlü olur diğerlerine göre...

Merhaba, teşekkürler, evet genelde iş için kullanacağım ve sürekli yanımda gezdirmem gerekiyor bilgisayarı. Linkini verdiğiniz Dell ekran kartı 4050 düşük olması sorun oluyor mu?

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Merhaba

Tabii Dell de iyi markadır ama bilgisayarda donanıma da bakmak gerekiyor performans isteniyorsa. RTX 4050 render alınacaksa ciddi işler yapılacaksa biraz düşük gelebilir.

Adobe programlarıyla ilgileniyorsanız tavsiyem minimum RTX 4070 seviyesinde işlemcili modellere bakmanız olacaktır. Monster Notebook da olabilir. Sizin bütçelerinizde RTX 4070'li model olursa. İşlemci çekirdek sayısının artması ve RAM miktarının da yüksek olması işinize yarayacaktır.

HelloAngara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Tabii Dell de iyi markadır ama bilgisayarda donanıma da bakmak gerekiyor performans isteniyorsa. RTX 4050 render alınacaksa ciddi işler yapılacaksa biraz düşük gelebilir.

Adobe programlarıyla ilgileniyorsanız tavsiyem minimum RTX 4070 seviyesinde işlemcili modellere bakmanız olacaktır. Monster Notebook da olabilir. Sizin bütçelerinizde RTX 4070'li model olursa. İşlemci çekirdek sayısının artması ve RAM miktarının da yüksek olması işinize yarayacaktır.

Merhaba teşekkürler. Evet render almakda işimin bir parçası olacak. Sizin bir öneriniz olur mu?